Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (58) - Całokształt

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djslavomix@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
BMW E-36 to jest to.Już nie chcę innej bryki.To samochód,którym można zarówno jeżdzić oszczędnie (ok.7L gazu na 100km) jak i dynamicznie (210km/h i dobre przyspieszenie,silnik 1.8).No i ten komfort i prestiż.Kto raz kupi dobre i zadbane BMW nie będzie chciał innej fury.Tak jak ja.
~storm
Sedan 318 i 113KM 83kW
ogólnie autko bardzo dobre, można je już nabyć po dośc atrakcyjnej cenie, niepali zbyt wiele, za sam wyglad mozna kochac to cudo... w koncu ma cos z gangsterki i techno... dla ludzi ceniacych komfort jezdzenia, przy dosc duzym szpanie niekoniecznie z glosnym tlumikiem polecam.
~Kick
Sedan 318 i 113KM 83kW
Mam to auto od dłuższego czasu , narzekać niemam na co bo wszystko działa i jeżdzi się bardzo dobrze. Ogólne wrażenie jest pozytywne , wygodnie w środku , wszystki guziczki itd.na swoim miejscu , klima działa , pali niewiele , jestem zadowolony .
~Znam się dobrze na tym aucie
Sedan 318 i 113KM 83kW
Jestem zadowolony , tylko do roboty była tylna klapa bagażnika bo bąble wychodziły już ale zrobiłem to u blacharza za 200zł razem z lakierowaniem i jest elegancko , niedługo trzeba będzie pewnie zmienic tarcze z przodu a tak to wszystko chodzi dobrze.
~pss
Sedan 318 i 113KM 83kW
bardzo fajne auto, mimo wieku wole je niż Audi A3 z 2000 roku, dobrze wygląda, świetnie się prowadzi, ekonomiczność na akceptowalnym poziomie no i ponadczasowy wygląd, aż żal patrzeć jak oszpecone e36 jeżdżą po naszych dziurawych drogach...
~michuer
Sedan 318 i 113KM 83kW
Ogólnie auto tanie w zakupie ,i użytkowaniu , tylni napęd daje dużo satysfakcji z jazdy porównywalne z audi 80/a4 , Jesli tylko auto nie było ciorane to będzie cieszyć nabywcę i proszę nie wierzyć w przebiegi typu 190 tyś , bo to jest poprostu nie możliwe .
~Simon M
Sedan 318 i 113KM 83kW
Moi drodzy! Naprawde nie bojcie sie BMW. Jezeli jest to auto z silnikiem tak jak moj 1.8 dobrze utrzymane, na pewno sprawi Wam wiecej radosci niz jakikolwiek inne auto mniej szacownej marki (pomijam auta japonskie i mercedesy itd bo jest to podobna klasa:)
~teh0lzon
Sedan 318 i 113KM 83kW
Samochód bardzo dobrze sprawdził się w roli pierwszego samochodu jednakże nie jest to samochód idealny. Kupiony został za 2200zł (2015r) przez co od początku wymagał wkładu finansowego, lecz moim zdaniem było warto.
~Transporter
Sedan 318 i 113KM 83kW
Układ jezdby doskonały , silnik niezawodny , skrzynia biegów dopracowana , Jestem zadowolony z tego auta w pełni , tylko żeby benzyna była po 3zł za litr byłoby extra:) , ale nigdy nie założe gazu do mojej perełki!!!
~adaś
Sedan 318 i 113KM 83kW
Niedawno kupiłem i puki co jestem zadowolony , autko nie sprawia żadnych problemów , wymieniłem kilka części i śmiga aż miło , spalanie na dość dobrym poziomie konstrukcja auta bardzo trwała i mocna. Myśle że to był strzał w 10 :)
BMW Seria 3 E36 Sedan