Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

Rok produkcji 1993
BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 115KM 85kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Inne : Przetarcia foteli
Jak dla mnie jest idealne choć maży mi się 7 e38
Jak kupiłem to pierwsze co to wymieniłem cały rozrząd: wałek, popychacze, dzwigienki, uszczelniacze, napinacz itp Jeżdze tylko na oleju SHELL ULTRA 5W/40. Jedyny minus to że przerabia ten olej u mnie akurat 0,6L na 1000km, (według norm to 1l na 1000km) :-) Praca silnika równa, pracuje jak narazie bezawaryjnie, silnik jak najbardziej elastyczny
skrzynia pracuje dobrze choć czasem mam problemy, gdy jest zimno na zewnatrz, to w tedy żeby w bic bieg to trzeba się namęczyć, musze chyba olej wymienić
trzyma się drogi raczej dobrze mam sprzodu lacze 205/60 15 a na tyle 215/65 15 i nie miałem problemów przy ostrych zatrzymywaniach się oraz ostrej jazdy na zakretach, choć wiadomo że to nie jest sportowe auto ;-) Wiec jezdze raczej ostroznie.
Dobrze sprzodu, przejzyscie i przyjemnie gorzej z tylem , bez czujnikow to bym mial problemy z parkowaniem, tylek mam w dodatku lekko podniesiony przez laczki z tylu :-)
W zimie nie narzekam gorzej w lato klima by sie zdała
jestem troche wysoki i moj fotel jest cofniety na maksa do tylu i osoby za mna to nie maja zbytnio wygody pasazer obok kierowcy tez niby duzo miejsca ale kolanami sie chaczy czasem o schowek jak blizej fotel sie podsunie.
Oprocz tego ze szumi zprzodu przy wiekszej predkosci to nie ma nic zszegolowego.
Jak na bawarie to chyba dobrze
To autko można mieć naprawdę za grosze, za 10 000PLN mozna juz miec naprawde bawarie na wypasie, nie znam auta tak wygodnego i ładnego w tak niskich cenach jakie panuja, na rynku.
Pękły mi suwaki od prowadnicy szyby, ale naprawilem kupujac je na allegro Drugi drobiazg to ze jak spryskiwacz wlacze na szyby to cieknie mi poszybie bocznej, czasem sie w kurzam gdy zapominam sie ze mam szybe uchylona i wlatuje mi do srodka .
Nie ma chyba nic bardziej drazniacego niz dziury w fotelach ;-/ Przetarcia weluru sa strzaszne zwlaszcza od strony kierowcy

Pb - zużycie paliwa dla silnika 318 i 115KM 85kW [l/100km]

8,7