Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

Dawid1988, 11 lat temu
Silnik 328 i 193KM 142kW
Rok produkcji 1998
BMW Seria 3 E36 Sedan 328 i 193KM 142kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Zakup BMW 328i e36 z 1998r był strzałem w dziesiątke, mało awaryjne jak na auto które ma opinie Dressowozu, kupione od pewnej osoby, nie mam z nią problemów, spalanie małe jak na taki motor, przebig nie mały ale auto było i jest bardzo zadbane wszelkie usterki robię na bierząco coś tam małego drobnego padnie ale nie jest to jakiś spory koszt tylko raczej przysiaśc przy Aucie z godzinkę i można ogarnąć bez problemów, Auto jest zacną prdukcją BMW co do utrzymania e36 jestem za by ją utrzymywać dbać o nią, ze względu że motor 328i wycofano z produkcji w 2000r i dlatatego autko zostaje ze mną na dobre i złe nie mam zamiaru jej sprzedawać, co do LPG to auto nigdy tego nie ujży, nie jestem zwolenikiem LPG, to nie jest potwór który ssie paliwo jak potępiałe, większosć aut z 1.8 lub 2.0 pali dokładnie tak samo tylko że opłaty są większ,, ale dla wygody warto dołożyc do takiej małej ciasnej konfortowej Niemki.
Niezawodny.
świetna kultura pracy,
Wygodne, czuć radośc
bardzo ładnie
pod ręką
bardzo dobrze grzeję zimą
z tyłu trochę mało, nie dla osób szerokiej postóry
Doskonałe
Jak na Motor 2.8 spalanie jest malutkie około 8 litórw przy mojej jeździe. jestem zadowolony.
nie powiem dałem za autko sporo jak na tamte czasy ale się opłaciło, BMW od pewnej osoby który posiadał auto 7 lat i pełen serwis, niezawodniśc wyszła w praktyce nie miałem poważnych wkładów finansowych w autko.
żadnych nie miałem poważnych
Nie miałem