Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

bartek86h@gmail.com, 14 lat temu
Silnik 325 tds 143KM 105kW
Rok produkcji 1997
BMW Seria 3 E36 Sedan 325 tds 143KM 105kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : miałem wcześniej silnik bęzynowy ten silnik ma swietny momęt ciągnie jak szalony a zimą dla doświatczonego zrywa przyczepność na każdym biegu
Inne : żadnej uciążliwej usterki nie mam
jestem zadowolony że go kupiłem 6 miesięcy szukałem takiego jaki chciałem i naprawdę nie żałuje może części do najtańszych nie należą ale klasa premium no i jeszcze bagażnik trochę małe
6 cylindrów niezła kultura cichszy od 1,9 tdi wolswagena a elastyczność jak dla mnie niezła
na tarasie nie ma problemu jak na 12 latka na miasto trzeba się nauczyć jedynka króciutka i przy zmianie na 2 może szarpnąć
prowadzenie układ kierowniczy jak dla bmw bardzo dobry zawieszenie dobre na równej w koleinach szczególnie na szerokich oponach mocno rzuca ale przy oryginalnym ogumieniu jest wszystko ok.
do przodu dobra na boki też lusterka duże więc nie jest źle a do tyłu jak w sedanie ale nie najgożej
ergonomia kokpitu naprawdę dobra wszystko pod ręką tylko najgorsze brak schowków co męczy bardzo
ogrzewanie chwila i gorąco zimą chłodzeni równie niezłe
jak dla mnie jest super nisko się siedzi kokpit otula naprawdę świetnie regulacja fotela w 5 płaszczyznach na nogi miejsce jest z tyłu jak ktoś nie wysoki siedzi z przody to ok bardzo wygodna kanapa tylko dla wyższego (ja mam178cm)i grubszego kierowcy może być ciasnawo ale dla mnie super
mając pod uwagą że autu ma 12 lat i dizel to nie jest źle tylko w trasie przy większych (od130) prędkościach słychać szum ale rozmawiać dalej można krzyczeć nie trzeba
jak na tak duży motor i nie najnowszy to na prawdę nie jest źle
tak jak zaznaczyłem specjalistą nie jestem ale dobry
pierdołki nic poważnego siłownik maski żarówka z przodu często przepal się
chłodnica (po prostu spróchniała)pompa sprzęgła stacyjka i to na tyle przez 3 lata może trafiłem na dobry model ale naprawdę mogę szczerze napisać niezawodny

On - zużycie paliwa dla silnika 325 tds 143KM 105kW [l/100km]

6,4