Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Touring

Silnik 318 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1995
BMW Seria 3 E36 Touring 318 i 115KM 85kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : Bezawaryjny,elastyczny,ekonomiczny,bezobsługowy.
Bardzo fajne,zwinne i co najważniejsze:Bezawaryjne autko!
moim zdaniem 115km to idealny kompromis między osiągami a spalaniem.Jest bardzo elastyczny,nie ma potrzeby wiecznie machać lewarkiem zmiany biegów.Jego największą zaletą to prostota,łańcuszek rozrządu co sprawia go bezobsługowym silnikiem
Nie wiem jak u innych ale u mnie przy przebiegu 220tyś biegi wchodzą jak w masło,bez względu czy skrzynia zimna czy ciepła.
Nie posiadam żadnych luzów,wszystko porobiłem,prowadzi się jak po sznurku.
W wersji touring rewelacja.
Jest to chyba największą zaletą każdego BMW.Wszystko pod ręką,kokpit zwrócony ku kierowcy.Jak dla mnie rewelacja.
Ogrzewanie działa błyskawicznie,wystarczy krótki odcinek i zaczyna lecieć ciepełko.Klima w pełni sprawna,bardzo dobrze radzi sobie ze schłodzeniem mojego autka mimo iż to wersja touring.Posiadam również elektryczny szyberdach.
Nie oszukujmy się jest to e36 szału nie ma jak jedziemy całą rodzinką.(do wypadów całą rodzinką mam E38 740i). Jak jadę sam to jest OK.Odsuwam fotel do tyłu i jadę.Prawie 190cmm robi swoje.
Co tu dużo pisać.Bardzo małe.Ja swoje E36 odkupiłem od kolegi z pracy.Zanim mi je sprzedał serwisowałem mu.Wymieniłem:wszystkie tarcze hamulcowe ATE.Klocki hamulcowe wszystkie ATE.Przewody elastyczne hamulcowe ATE.Całe zawieszenie przednie złożyłem na MOOG(końcówki drążków,wachacze,łączniki stabilizatorów.Olej w silniku,wszystkie filtry(MANN). Świece NGK.Koszt to około 1,8zł.
Zadbany egzemplarz nie kosztuje już majątku.Warto poszukać zadbanego autka a na pewno się odwdzięczy bezawaryjnością.Gorąco polecam.
Brak.!
Brak! Bezawaryjne autko.