Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Touring

pilakacper, 13 lat temu
Silnik 318 tds 90KM 66kW
Rok produkcji 1997
BMW Seria 3 E36 Touring 318 tds 90KM 66kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Wiadomo gdy zimny silnik trochę klaprocze i głośniej pracuje jednak po nagrzaniu wszystko jak najlepiej.Jadąc 100 - 120 w kabinie można spokojnie rozmawiać czy słuchać muzyki.dźwięk diesla zawsze mi się podobał. poruszając się 140 i więcej należy rozmawiać trochę głośniej.
Brakuje mi szóstego biegu.
Układ jezdny zadowalający,myślę że mam koła nie wyważone gdyż lekko mnie ściąga,tak poza tą dolegliwością wszystko jak najlepiej. Pamiętać trzeba że tu jest tylni napęd.
Wstępnie wszystko widzę. Co tu dużo pisać gdzie się nie odwrócę widzę to co trzeba nic mi nie przysłania świata.
Na piątkę. Spokojna jazda spokojne spalanie w granicach 5,5 litra. Szarżowanie kończy się spalaniem w granicy 10 i więcej.
Jeżeli chodzi o nawiew zawiodłem się. Ciepłe powietrze leci tylko przez nawiewy na szybę i na nogi. Regulacja i siła nawiewu podnosi w moich oczach te mankament. Czas nagrzewania jest zadowalający. Nie miałem okazji testować auta latem. Nie posiadam klimatyzacji.
Podoba mi się stylistyka, wszystkie urządzenia w kokpicie typu radio panel nawiewu itp. skierowane są na kierowcę. Miejsca jest w brud z przodu niestety z tyłu dużo gorze to wygląda. Ale ja jeżdżę jako kierowca więc daje 5.
Bardzo dobre, nic dodać nic ująć.
Na razie jestem zadowolony. zobaczymy za kolejne 20 tys. km
BMW Seria 3 E36 Touring