Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact (42) - Ergonomia

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Td
Compact 316 ti 116KM 85kW
Umiejscowienie drążka zmiany biegów- rewelacja- pełna kontrola. Tragiczne ograniczenie ustawienie przesuwu fotela. Mimo 177 cm wzrostu ni jak nie mogę się ustawić na tyle dobrze by komfortowo ułożyć nogi nad pedałami. Tęgie osoby (jak mój znajomy który na co dzień jeździ passatem), mogą nie zmieścić za kierownice się wcale ! Dodatkowo brakuje uchwytów na kubki- w tej klasie ?
~rozczarowany właściclel BMW
Compact 318 ti 143KM 105kW
Wszystkie przyciski są w zasiągu wzroku i ręki, jedynie nie mogę przyzwyczaić się do przycisków regulujących szyby które są umieszczone zaraz obok skrzyni biegów. Zapomniałem wspomnieć o kole zapasowym umieszczonym pod podwoziem, ciężko się do niego dostać a pozatym narażone jest na czynnii atmosferyczne i po 3 latach jest zardzewiałe, a opona sparciała. SUPER POMYSŁ
~Emil
Compact 320 td 150KM 110kW
Nie moge dac najwyzszej noty z tego wzgledu, ze o ile do przyciskow szyb mozna sie przyzwyczaic, ze sa przy lewarku, to do wlacznika swiatel awaryjnych nie potrafie. Ale panowie z BMW szybko zrozumieli o co chodzi i w nowszym modelu przycisk jest tam gdzie byc powinien. Poza tym obsluga prosta i intuicyjna. Super wygodny podlokietnik
~Patryk
Compact 316 ti 116KM 85kW
Jest dobrze, konsola zwrócona ku kierowcy, a na dodatek otwieranie szyb w tunelu środkowym. Na początek jest to dziwne, ale jak się człowiek przyzwyczai, to jest to świetna sprawa. Lewą ręką trzymasz kiere, a prawą operujesz resztą.
~artur_757@hotmail.com
Compact 320 td 150KM 110kW
niemiecka totalna lipa---tragedia, nawet nie moze konkurowac z Golfen o Audi nie wspomne. Oczywiscie silnik, zawieszenie, pewnosc prowadzenie, cicha w porownaniu do Diesla Audi praca silnika wnygradza beznadziejnosc design
~Bartosz
Compact 316 ti 116KM 85kW
Przy 184cm wzrostu i wadze 68kg dla mnie jest bardzo przyjemnie. Wygodnie mi się siedzi, mam ustawiony fotel tak jakbym chciał, wszystko jest pod ręką ale, brak miejsca na kubki jest trochę frustrujące.
~Alvaroxxx
Compact 316 ti 116KM 85kW
Przy wsiadaniu na fotel kierowcy nie ma problemów. podłokietnik świetnie umiejscowiony wszystkie przyciski w zasięgu ręki. Moze wsiadanie na tylne fotele jest uciążliwe ale to już problem pasażerów.
~lukas7
Compact 318 td 115KM 85kW
wszystkie przełaczniki sa umieszczone intuicyjnie, zegary są bardzo czytelne, komp pokładowy wyswietla tylko isitone informacje potrzebne kierowcy, brak bajerów oceniam bardzo pozytywnie
~Mkoijn
Compact 320 td 150KM 110kW
Zależy od kierowcy, trasa wychodzi 6-7-8 zależy jak go depczesz. Miasto to takie solidne 9 lub 10, jak dusisz i bawisz się w kierowcę rajdowego (z 2l dislem xD) to wyjdzie i z 14 - 15.
~Szymon99
Compact 320 td 150KM 110kW
Wszystko bez zarzutu, każdy przełącznik na swoim miejscu, jedyny minus to brak trzymadełek na napoje. Sporo schowków na drobiazgi. Mały bagażnik.
BMW Seria 3 E46 Compact