Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact (54) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Compact 316 ti 116KM 85kW
No jak to w bmw, coś cudownego. Auto ma rwd i drogi trzyma się bardzo dobrze, w deszczu, czy śniegu trzeba jednak uważać, ale to kwestia wyczucia samochodu. Kierownica skręca z lekkim oporem, nie jest aż tak leciutka jak np, w mercach, z jednej strony plus, z drugiej minus. Plus, ponieważ w zakrętach człowiek czuje się bardzo pewnie, minus, ponieważ jak stoisz, czy parkujesz i chcesz jedną ręką obkręcić, to trzeba się troszke wysilić, ale nie...
~Martin
Compact 316 ti 116KM 85kW
Jest lepiej niz dobrze, pomimo ze spodziewalem dobrej trakcji, jestem milo zaskoczony, wchodze w zakrety tak ze inna marka nawet nie odwazylbym sie. Na plus dsc w zimie, dziala tak ze kazdy sobie poradzi z tylnym napedem. Odejmuje gaz i hamuje gdy potrzeba, gaz jest elektryczny i sterowny pzez komputer. Duza przewaga innymi autami z tego okresu produkcji i jeszcze dzisiaj moze byc wzorem. Kierownica ma wyczuwalnie slabsze wspomaganie do...
~Adam.
Compact 320 td 150KM 110kW
Bardzo dobre prowadzenie, super balans auta, dobre przyśpieszenie. Zawieszenie seria a jeździ naprawdę ok. Duże felgi są nieporozumieniem w tym aucie - 17" max i ewentualnie M-pack. 18" nie jest na nasze drogi - auto skacze, dużo pali i traci sporo osiągów - jest zbyt słabe na taką felgę.. Wielkim plusem jest RWD - brak porównania z A3 czy jakimś golfem...
~Alvaroxxx
Compact 316 ti 116KM 85kW
Świetnie prowadzi się na zakrętach środek ciężkość jest nisko umiejscowiony więc wieksza prędkość nie sprawi problemu z wejściem na łuki. Prowadzi się bardzo stabilnie chociaż zawieszenie jest dość twarde. jedną wadą w zawieszeniu to słabe tylne sprężyny Srednica zwoju zmniejsza się na końcach więc lepiej od razu wymienić je na jakieś wzmacniane sportowe.
~przemo_82
Compact 316 ti 116KM 85kW
tutaj rewelacja, napęd na tył plus dosyć sztywno zestrojone zawieszenie robią swoje, ciasnę zakręty to czysta przyjemność. W porównaniu do mojego drugiego auta - honda civic sedan 2009 VIII 1.8 v - tec- prowadzi się o niebo lepiej, ale niestety silnik w hondzie pod każdym względem przewyższa BMW.
~Mkoijn
Compact 320 td 150KM 110kW
Prowadzi się jak po sznureczku, słynne rozłożenie masy kompota nie jest bujdą. Bokiem polatasz ale jak trzeba to zakręt bez najmniejszego uślizgu przejdziesz. Nie boi się prędkości, w zakrętach nie buja, nie rzuca, ani pod ani nad sterowny nie jest poprostu bajka.
~Bartosz
Compact 316 ti 116KM 85kW
Dla mnie jest bardzo przyjemnie, jest to największy autu tego auta, zachowuje się pewnie w zakrętach idealnie sprawdza się na autostradzie aczkolwiek dla niektórych może być zbyt ciężki opór na kierownicy podczas parkowania.
~Kowalski Sebastian
Compact 316 ti 116KM 85kW
Układ jezdny to najmocniejsza strona tego auta tylni but plus bmw to musi się prowadzić kto nie miał okazji się przejechać ten nie zrozumie , zawieszenie jest dość sztywne i sprężyste nastawione bardziej sportowo niż komfortowo.
~Td
Compact 316 ti 116KM 85kW
Moja ocena będzie nieco spaczona przez fakt, ze wcześniej posiadałem Alfe 147. Auto prowadzi się dobrze, głownie przez fakt ze jest dość szeroko rozstawione co w połączeniu z przyzwoitym układem kierowniczym daje poczucie pewności.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Compact
8,3
9,7
10,4
~Czereśniak K
Compact 316 ti 116KM 85kW
Najlepsza część tego auta jest twardo sztywno raczej nisko do tego tylny napęd , to auto jest jednym z naprawdę niewielu co tak cudownie się prowadzi w tej cenie i roczniku to raczej niema konkuręcji.
BMW Seria 3 E46 Compact