Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact (96)

3,3
~rozczarowany właściclel BMW
Compact 318 ti 143KM 105kW
BMW jak sama nazwa wskazuje to skrót od BĘDIESZ MIAŁ WYDATEK. Jest to zdecydowanie przereklamowane auto i przeznaczone dla osób o grubym portwelu. Więcej nie popełnie tego błędu i następnym moim autem będzie japończyk tak jak przed BMW.
4,1
~artur_757@hotmail.com
Compact 320 td 150KM 110kW
ja jestem generalnie zadowolony, jezdzac BMW poczujesz roznice w stosunku do Toyoty czy innych europeizowanych wozkow dopiero na niemieckiej autostradzie powyzej 160 km/h. To sie nazywa performance i jest to warte 40t€. Gdybym mial jedzic w PL to chyba szkoda by mi bylo pieniedzy.
~niedres
Compact 320 td 150KM 110kW
Pomimo tak małej mocy jeżdzi zdecydowanie lepiej niż wiele silników benzynowych, o ile ktoś nie zakłada na siebie dresu i nie chce próbować czy samochód zerwie asfalt na jezdni. Osobiście miałem kilka różnych samochodów beznynowych, w tym także z silnikiem V6, i stwierdzam, że ten diesel jest wystarczający do normalnej i dynamicznej - w porównaniu do większości samochodów tej klasy w Polsce - jazdy. (Silnik)
~Alvaroxxx
Compact 316 ti 116KM 85kW
Ogólnie jazda tym autem jest dość przyjemna, na spalanie nie można narzekać w trasie przy średnio oszczędnej jeździe można śmiało zejść do 6,5l/100km miasto to tak 7,5 do 8l/100km.
~Richard Smith
Compact 316 ti 116KM 85kW
Na tle mniejszych samochodow kompaktowych auto wypada naprawde wysmienicie. dla osoby ktora nie posiada duzej rodziny bedzie naprawde uzyteczne
3,6
~karik712
Compact 316 ti 116KM 85kW
Auto robi dobre pierwsze wrażenie, optycznie bardzo mi sie podobało, solidne wykonanie wnętrza i ogolny "porządek" w konstrukcji. Przez niektórych określany 3/4 BMW co nie przeszkadza na początku, ale z czasem zaczyna doskwierać brak mocy której by sie od niego oczekiwało , a auto w dalszym ciągu kosztuje w utrzymaniu tyle co pełnoprawne BMW. Bardzo negatywne zaskoczenie co do karoserii - jedyny malowany element miał sie najlepiej z całego...
~jakub_hłek
Compact 316 ti 116KM 85kW
Zawieszenie sztywne i pewne, silnik jak na 1.8 bardzo żwawy i wystarczający do tego auta, blacharka super, w środku dużo miejsca i wygodne fotele. Łatwo znaleźć dobrze wyposażoną wersję, a ceny tego auta są stosunkowo niskie jak za BMW.
3,5
~Td
Compact 316 ti 116KM 85kW
Bardzo solidne, jak dotąd bez problemowe, acz kol wiek szalu niema, dlatego uważam, ze autko delikatnie przereklamowane.
3,5
~Adam.
Compact 320 td 150KM 110kW
Auto o dobrym prowadzeniu, dość dużym wnętrzu (normalnie jak coupe, sedan lecz kosztem bagażnika) Dobre hamulce 300mm.
~TIR4MI5U
Compact 318 td 115KM 85kW
Samochód posiada jedynie pomijalne minusy, całokształt jak najbardziej na plus, w moim przypadku był to najlepszy wybór na pierwsze auto.
BMW Seria 3 E46 Compact