Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Autko posiada klimatronik. I oczywiście mimo niskiego przebiegu spotkała mnie kolejna przypadłość tego modelu jaką jest uszkodzenie tzw. 'jeża'. Naprawa polega na poprawieniu lutów lub wymiany całęgo elementu. Naprawa wydaje się prosta ale w połączeniu z innymi 'drobnymi' usterkami sprawia wrażenie że autko jest awaryjne.
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Ogrzewanie działa szybko i sprawnie, wentylacja skuteczna chociaż trzeba dbać o czystość filtra kabinowego aby nie parowały szyby i w środku był przyjemny zapach. Klimatyzacja hula aż miło :)
~daniel_węgorek
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Zasadniczo jest w porządku, mógłby zimą troszkę szybciej się grzać. Podczas intensywnego deszczu szyby parują i widziałem, że wielu posiadaczy ma ten problem.
~mysza1231
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Tutaj jest rewelacyjnie. Świetny system operowania nawiewem ( od wyświetlacza, po szybkość jego działania ). Po prostu, zdecydowana 5, a nawet 6.
~Mariusz Wisniewski / autoszaniec
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Wentylacja dziala soprawnie szybko sie nagrzewa jak trzeba. Klimatyzacja rowniez bez zastrzeżen ( pod warunkiem ze jest nabita ) chlodzi szybko.
~Johnny
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Mam automatyczną klimę ale mnie denerwuje więc i tak steruję ręcznie. Szybko się nagrzewa w zimę i szybko chłodzi w lato.
~schadook
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
klima mogła by lepiej chłodzić ale to może też być wina zbyt małej ilości środka w obiegu a tego nie sprawdzałem.
~mierzej
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
bardzo szybko się nagrzewa,na mrozie -25 3-5minut na postoju i temperatura 70stopni:)
BMW Seria 3 E46 Sedan