Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 150KM 110kW 2001-2005 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech M
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Auto średniej wielkości więc niema co cudów oczekiwać. Ktoś porówna do Octavii i oooo panie ale tu ciasno. BMW ma drzwi jak z czołgu a skoda jak z papieru, stąd i moze więcej miejsca w autach z waga. Ogólnie jest ok, jeśli nie masz 120kg i 190 wzrostu to spokojnie pojeździsz. Na dłuższe trasy standardowe stołki są niewygodne, polecam sporty, wydłużenie pod udami robi dobrze.
~Łukasz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Dla kierowcy miejsca jest w sam raz, nic nie drażni nawet szeroki środkowy panel, które mnie niesamowicie drażni w Passacie B6, ale pasażerowie szczególnie Ci z tyłu już tego nie powiedzą, przy odsuniętych znacznie siedzeniach miejsca mają mało i jeszcze jest środkowy wysoki tunel, który nie umila im życia.
~robi151 Białystok
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy myślę że ocenie na bardzo dobrą ponieważ jest dardzo wygodnie a fotele są rewalacyjne. Jeśli chodzi o pasażerów to jest tam trochę mniej miejsca ale bez przesady. Siedzenia są głęboko wyprofilowane więc siedzi się również wygodnie chociaż jest prochę mniej miejsca niż w Passacie.
~reaker@interia.pl
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Każdy znajdzie odpowiednią pozycje dla siebie w tym aucie. Jestem wysoki i nie mam problemów ( a mówili że to małe autko). Oczywiście nie spodziewajcie się mega przestrzeni z tyłu ale jest dobrze :) Mnie akurat tył ani bagażnik nie interesują bo jeżdże tylko jako kierowca :)
~Jaro
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Nie oszukujmy się, najlepiej w tym aucie ma kierowca i może pasażer z przodu. Z tyłu miejsca jest tyle co w Golfie a wysokie osoby dostaną garba. Ładne linie nadwozia wygrały z komfortem pasażerów. Na 17tkach jest twardo, ale nie tak jak np. w grupie VAG.
~Matti - mpawelak@gmail.com
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Jak już wspomniałem jestem dość wysoką osobą. Mimo odsuniętego siedzenia kierowcy pasażer siedzący z tyłu nie ma prawa narzekać. Jak na auto klasy średniej i kierowca i pasażerowie będą zadowoleni z jazdy tym autem.
~Norbert
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Przód i tył bardzo wygodny. Dla czterech osób bardzo komfortowa podróż. Pięć osób również bez problemu z tym że osoba która będzie siedzieć w środku na tylnej kanapie ma mało miejsca na nogi, ale to nie problem kierowcy :-)
~pawelrock@gmail.com
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
mimo, że to dopiero 3-jka czyli jedno z mniejszych bmw, to auto jest spore. Dzięki dobremu rozplanowaniu miejsca mój tata, sporych rozmiarów spokojnie siada za mną i czuje się swobodnie.
~KK
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Z przodu dosyć dobrze, choć przy moim dużym wzroście siedzenie mam prawie na maksa odsunięte do tyłu:) Za mną to już tylko małe osoby mogą się zmieścić, bardzo mało miejsca z tyłu... Bagażnik pojemny.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
7,4
~Leopavel
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
mimo, że to dopiero trójka czyli mniejsze BMW to z przodu i z tyłu miejsca jest sporo. Mój tata mimo sporych rozmiarów siada za mną i czuje się komfortowo.
BMW Seria 3 E46 Sedan