Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 150KM 110kW 2001-2005 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelrock@gmail.com
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
tu jest różnie. Latem auto można zamienić w lodówkę i wszystko działa bez zarzutu (w moim modelu jest klimatyzacja automatyczna). Za to zimą auto dość długo się nagrzewa i trochę można zmarznąć przez 2-3 pierwsze kilometry, zwłaszcza jak kręci się wysokich obrotów, na przykład w korku. Dodatkowo i to jest największy mankament, w aucie bardzo parują boczne szyby a nawiew nie daje rady szybko ich owiać.
~Norbert
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Wentylacja i ogrzewanie super, dodatkowy program w klimatroniku do szybkiego odparowanie wszystkich szyb działa idealnie. Nawet w wilgotne dni szyby są przezroczyste i widoczność jest super. Ogrzać lub schłodzić samochód to nie problem. Podgrzewane lusterka sprawdzają się idealnie w zimę.
~Matti - mpawelak@gmail.com
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Bardzo funkcjonalna klimatyzacja, która spisała się w ciężkich warunkach. Przyciski odpowiadające za odpowiednie \"odparowywanie\" szyb czy ogrzewanie wnętrza wszystko sterowane komputerem, świetne rozwiązanie i przyznać muszę jestem bardzo zadowolony.
~Mateusz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Bardzo dobre ogrzewanie foteli. Wentylacja i automatyczne klima działa bez zastrzeżeń jednak czasami z racji jej ospałych reakcji trzeba użyć trybu manualnego. Świetne działanie przycisku odparowywania szyb.
~robi151 Białystok
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Wentylacja i ogrzewanie na wysokim poziomie. Przy umiekętnym korzystaniu nie ma problemu z zaparowanymi szybami. Samochód wyjątkowo szybko się nagrzewa nawet zimą na krótkich dystansach.
~Łukasz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Prawie idealnie, tzn. wnętrze nagrzewa się szybko, latem mega chłodzi ale trzeba w deszcz jeździć na włączonej klimatyzacji, szyby bardzo szybko parują na niskich obrotach wentylatora.
~reaker@interia.pl
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Wentylacja działa poprawnie chociaż jakoś nie mogęsobie znaleść odpowiedniej dla mnie temperatury i co jakiś czas musze dodawać/ujmować :) ale to może tylko ja tak mam.
~Leopavel
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
auto nagrzewa się dość wolno zimą, boczne szyby mocno parują i ciężko jest je owiać nawiewami. Za to latem można sobie zrobić w aucie niezłą lodówkę.
~Wojtas
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Niezrozumiałe dla mnie oddzielne sterowanie klimatronikiem i ręczne sterowanie temperaturą powietrza nadmuchu do kabiny.
~Wojciech M
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Działa szybko i jak należy. Wnętrze nagrzewa się w 5 minut jazdy. Chłodzi równie dobrze na climatroniku.
BMW Seria 3 E46 Sedan