Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Touring

Maciek, 12 lat temu
Silnik 330 i 231KM 170kW
Rok produkcji 2002
BMW Seria 3 E46 Touring 330 i 231KM 170kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie.jest mniejsze niz w nie jednym 1.8 spod marki vw.
idealne auto dla kazdego.nie za duze ale pojemne.wystarczajacy bagaznik.w 4osoby mozna naprawde przejechac pol europy.dla 5osob napewno nie jest to auto.zreszta w malo ktorym jest wygodnie.nie chcialem kombi ale zakup jest trafiony w 100%
Bardzo zwinne i szybkie auto.nie mylic za szybkie bo jestem osoba ktorej koni nigdy nie wystarczy.napewno mozna sie bardzo sprawnie poruszac:)
Dobrze ale wymaga zestawu naprawczego co zdarza sie przy tym silniku jak i przy m52b28.chodzi o to ze na zimnym silniku dzwignia ustawiona jest na 5tce zamiast po srodku.jak sie rozgrzeje wszystko wraca do normy.jest wtedy bardzo precyzyjnie.zestaw naprawczy to koszt okolo 50zl
Doskonale na idealnej drodze.Przy tym silniku nie mozna wlozyc mniejszych kol niz 17cali.umnie jest 18cali i z tylu szerokosc 255.na naszych kiepskich drogach jest ciezko i wtedy naprawde trzeba mocno zwolnic.to jest moment kiedy fordy, ople i vw mnie wyprzedzaja
na nic nie narzekam.pierwszego dnia idealnie mi sie jechalo/parkowalo
wszystko na swoim miejscu i z mysla o kierowcy.mam maksymalne wyposazenie wiec nie moge na nic narzekac
jak pada snieg lub deszcz trzeba ustawic mocniejszy nadmuch i zawsze sobie poradzi
mam 187cm i mam wystarczajaco miejsca.najlepsze jest to ze jak nikt nigdy za mna nie siada tak tutaj ostatnia trasa (500km) i kolega zamiast usiasc za pasazerem wolal za mna.sam byl zaskoczony ze jest mu wygodnie
w kombi slychac troszke wiecej ale nie ma kompletnie na co narzekac.silnik jest dyskretny ale pokazuje pazurprzy wiekszych obrotach.
tu najwieksze zaskoczenie.trasa noca 400km, predkosc 100-140 i spalanie 8.2.zawsze tankuje pelny bak i spalanie na nim nigdy nie przekroczylo 10litrow.komputer pokrywa sie z faktycznym spalaniem.jezdze 60%trasa i 40%miasto.lubie wcisnac ale wiadomo ze na naszyh przepelnionych drogach nie ma wielu okazji.tak czy inaczej spalanie to rewelacja tego auta.nie chce sie wierzyc ze tak moze byc przy 3litrach
auto jest sporo drozsze przy zakupie, w serwisie i w ubezpieczalni.na kazdym kroku placi sie wiecej.tak czy inaczej w dobrej opcji zadne auto nie jest w stanie dorownac bmw.ten samochod ma swoj klimat ktorego zadna masowa marka nie byla w stanie wyprawcowac.
nic mnie jeszcze nie zaskoczylo.normalna eksploatacja
nic nie bylo

Pb - zużycie paliwa dla silnika 330 i 231KM 170kW [l/100km]