Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Touring

bmw33333, 13 lat temu
Silnik 320 d 136KM 100kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 3 E46 Touring 320 d 136KM 100kW 2000-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : tym autem poprostu chce sie jezdzic...
Układ elektryczny : alternator
Karoseria : tłumik
naprawde dobre auto niektorzy narzekaja na te samochody bo jak sie nie dba albo poprzedni wlasciciel o nie nie dbal i katowal ile tylko wlazlo to tak bedzie i z 500 000km cofneli licznik na 100 000 to czego oczekiwac moze i czasami bmki maja swoje problemy szczegolnie z elektryka ale sa to niewielkie usterki tanie w naprawie ale za to mamy wytrzymalosc silnika skrzyni biegow czy zawieszenia a nawet blacharki a nie tak jak w przypadku aut japonskich gdzie nic sie nie psuje przez 8 lat a pozniej trzeba wymienic wszystko zeby jezdzic cos o tym wiem i powiem tylko tyle ze bmw to bmw i tego sie nie poprawia!!!
wymieniałem tylko szczotki w alternatorze ale przy tym przebiegu jest to norma
mimo sporego przebiegu pracuje jak nowa
to jest bmw co tu dużo mówić choć jest troche sztywno ale za to pewnie się prowadzi i bardzo dobrze trzyma drogi
mogla by b byc lepsza
doskonala prostota bmw wszystko robi sie intuicyjnie nie trzeba niczego szukac
moze byc
na przednich fotelach jest ok z tylu troche gorzej
jak na diesla naprawde doskonale dla porownania volvo v40 mojego kolegi jest duzo glosniejsze heh i ma silnik benzynowy!!!
jak na 136 koni w dieslu i na wysoka dynamike i mase pojazdu jest ok
mysle ze wart jest tych pieniedzy ja za swoj dalem w niemczech 3,500euro kupilem go taniej ze wzgledu na przebieg 370 000tys teraz ma 385 000tys wiem to sporo ale wiekszosc tych aut ma takie przebiegi niestety i mimo tak duzego przelotu nawet jedna nitka na fotelu nie jest przetarta nie tak jak w przypadku aut japonskich wiec cos za cos!!!
tylko szczotki alternatora koszt naprawy 40zł jezdze juz prawie rok i na szczescie nic sie nie dzieje
na szczescie nic
BMW Seria 3 E46 Touring