Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Touring

Silnik 320 d 150KM 110kW
Rok produkcji 2004
BMW Seria 3 E46 Touring 320 d 150KM 110kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Inne
witam posiadam BMW 320d od ponad roku moim zdaniem jest to coś pięknego aż szkoda z niego wychodzić co prawda ślinik pracuje nie najciszej ale 150KM z napędem na tył i automacie to coś pięknego spalanie na poziomie 9 litrów w mieście na trasie śmiało mogę powiedzieć 5 litrów w trybie mieszanym 7 litrów
posiadam skrzynię automatyczną moim zdaniem manualna to nieporozumienie choć sam kiedyś byłem negatywnie nastawiany do automatów teraz śmiał powiem ze automat to bajka
Układ jezdny....to auto jest niczym przyklejone do drogi reaguje na najmniejszy ruch kierownicy moim zdaniem jest perfekcyjny
Widoczność jest niezła na trasie bajka przednia szyba i lusterka dają poczucie władzy i bezpieczeństwa ...na mieście jest ok auto jest bardzo zwrotne choć trzeba je wyczuć mi w parkowaniu zatoczki tyłem pomaga parktronic
Wentylacja i ogrzewanie ...nie będę się rozpisywał jest ok choć auto mogło by szybciej się rozgrzewać .
BMW 3 to auto idealne dla 4 osób 2 dorosłych i 2 dzieciaczków ....dla kierowcy jest wszystko pod rękom pasażer narzeka na brak podręcznych uchwytów na napoje są uchwyty na napoje ale nie do końca wygodne
jest ok ale mogło by być lepiej ...mi odpowiada dźwięk silnika nawet mnie cieszy he he
przejechane 220tyś przetarł się w jednym miejscy fotel i troszkę się przetarła skórzana kierownica
auto serwisowane u pana Kordelaśinskiego pod Kaliszem ostatnio wymieniałem amortyzatory z przodu końcówki drążków poduszki pod silnikiem skrzynią 4 tarcze klocki olej płyny filtry rożnego rodzaju osłonki ..jednym słowem wszystko na glanc zapłaciłem 3200zł to auto jest bezawaryjne tylko trzeba dbać

On - zużycie paliwa dla silnika 320 d 150KM 110kW [l/100km]

6,8