Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Touring

Silnik 330 d 184KM 135kW
Rok produkcji 2000
Okres użytkowania: ponad 6 lat
BMW Seria 3 E46 Touring 330 d 184KM 135kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Auto jest po prostu wspaniałe, a wszystko za sprawą pięknej sylwetki nadwozia i najlepszej jednostki napędowej jaką miałem, 3.0d jest dynamiczny i oszczędny. Na początku poszukiwań fajnego rodzinnego auta 7 lat temu nie myślałem o BMW, ze względu iż panowała opinia wszystkie BMW dużo palą także i mnie te złe słowa omamiły, aż pewnego dnia tak z Ciekawości natknąłem się na 330d było to auto kolegi z Liceum, czyli wyczaiłem okazje do dłuższej przejażdżki, i pamiętam jak dziś magiczne 40 kilometrów przejażdżki i wiedziałem że jest to właściwe auto, skoczyliśmy na Serwis, wszystko posprawdzali autko w świetnym stanie, i parę minut później pisaliśmy umowę, Motor jest wręcz niezniszczalny żadnych problemów jeszcze z nim nią nie miałem, auto uwiodło mnie jak młodego i z tego się niezmiernie cieszę.
Jest to najlepsza opcja, dynamiczny i oszczędny motor, bez problemu nabija kosmiczny przebieg :)
prowadzi się znakomicie zawieszenie w BMW jest naprawdę świetnie wykonane, dłuższe podróże przebiegają komfortowo.
Tanio nie było ale warte swojej ceny,

On - zużycie paliwa dla silnika 330 d 184KM 135kW [l/100km]

8,2