Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90

Hugo, 12 lat temu
Silnik 330d 245KM 180kW
Rok produkcji 2011
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 330d 245KM 180kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo, bardzo dobry
polecam, jezdzilem roznymi ale to autko... ciekaw jestem jak nowa 3. podejrzewam, ze tym pojezdze max rok. nastepna spowrotem piatka ale jak przejda choroby wieku dzieciecego.
najlepszy w klasie. bezdyskusyjnie. az sie prosi zeby przycisnac. wczesniej 520d 06 - baardzo ekonomiczny i w sumie niezly, ale ten ... inna liga pali moze litr wiecej ale jakie wrazenia...
jezdze w automacie. przykierownicy lopatki do sekwencji. zmienia bardzo szybko, raz w dol przy z 130 i gaz do dechy. ufff niezle wrazenia. nie jechalem niem szybciej niz 180km/h ( u UKjazda powyzej 160 grozi utrata prawo jazdy) rewelacja. DSG w VW bardzo mi sie podobala, ale BWM to inna liga
wczesniej mialem SE, teraz sztwyny z m-pakietem. Roznica jest... Zona jako pasazer czuje bardziej niz ja... ale no sztywny jest... zakrety , wszystko bez najmniejszego zarzutu... kosztem komfortu... na stare lata to wazne... jak doboje do 40 zmienie spowrotem na SE.
musz rozmontowac srodkowy zaglowek i bedzie okok. Duze lusterka, hmmm mam 186 i siedze dokladnie na slupku... bez szalu jak chcesz zobaczy cos przy zmianie pasa. 5-seria - duuuzo lepiej.
BMW. kiedys jezdzilem Meskami.. ciagle problem z tempomatem - dzial zupelnie odwrotnie niz u upadlej gwiazdy.
tip top
to trojka... ufff 5 byla w sam raz - nie za duza nie za mala... 3 jast... za mala. fotelik dla Malego R siedzi mi na plecach. tylko przecietnie la e nie wiem jak reszta w klasie... jechalem nowym c-klasa - porownywalnie. bagaznik - 5 ma w sam raz, tu nie ma zachwytu
wyciszony jest ale na tyle by jak przycisne slyszec ten ryk 245km chce przeciez slyszec. poprzednia piatka to w sumie wzor. jak tylko sie przesiadlem to zwrocilem uwage,ze tu glosniej. ale wspomniany 5byla SE, tu M-pakiet.
rewelacja. nie podam dokladnie w miescie bo jestem na etapie szybkiego startu spod swiatel (baardzo szybkiego) i cisniecia na rondach. na trasie przy sredniej 110-140 (autostrada caly czas) i od czasu do czasu podjezdzanie do tego z przodu i redukcji -6.5. przy stalej jezdzei ok 120 wskazania byly 5.5. ale realnie przy normalnaj jezdzei to ok 6.5. maxymalnego nigdy nie mierzylem... wskazania po kompa to 6.7 przy 20%miasto i 80 trasa
no trzeba troche wydac ze by sie na cieszyc. ale nie ma alternatywy.
auto ma 2 miesiace.
j/w