Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90

Łukasz , 12 lat temu
Silnik 330d 245KM 180kW
Rok produkcji 2011
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 330d 245KM 180kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Frajdy daje co nie miara ;)
Silnik elgencko pracuje zupelnie nie czuc go w kabinie. Dostarcza nie lada emocji Polecam.
Nie czuc zmiany biegow. Wygoda niesamowita w automacie. A wyprzedzanie nie sprawia zadnych problemow.
Doskonale przy duzych predkosciach sie trzyma drogi. Precyzyjny uklad kierowniczy
Skupie sie tu na jezdzie noca bo to mnie w szczegolnosci zachwycilo. Jedynym minusem to troche obrosniety jest po bokach i niekiedy ma sie wrazenie ze zahaczy sie
Wygodna pozycja i oswietlenie noca jazda tym autem to przyjemnosc. Moment i cieplo w kabinie. Kierownica i rozmieszczenie przyciskow cos pieknego.
Zaskoczylo mnie to w jakim szybkim tepie odmrozila sie szyba. Naprawde robi wrazenie. Co prawda jeszcze w prawdziwym mrozie nie testowalem bo jerszcze go nie bylo
Duzo miejsca ale nie dla wielkiego kierowcy kolanami haczylem.
Jak na diesla wogle go nie slychac i nie czuc. Co do reszty to jednak nowe auto ciesza i spokoj w srodku
Przy takim potworze polecam takie spalanie mi sie udalo do 4,5l zejsc cos niebywalego Przy zabawie bo nie ukrywam serednie spalanie 7,4l ale to naprawde dobra zabawa ;)
Narazie nie moge stwierdzic. Autko ma miesiac
Narazie nie moge stwierdzic. Autko ma miesiac