Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

Damian S., 5 lat temu
Silnik 2.0 320i 170KM 125kW
Rok produkcji 2009
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320i 170KM 125kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Układ elektryczny
Jest to moje pierwsze BMW. Auto prezentuje się ładnie, charakterystyczny grill linia nadwozia zachwyciła mnie. Podoba mi się że zderzaki są lekko wyższe co ułatwia podjazdy do źle zaprojektowanych krawężników czy też zbyt szybkie przejechanie przez próg. Otwierana mała szyba klapy bagażnika wręcz rewelacja przy drobnych zakupach/ bagażach. Sam bagażnik też na dobrej linii bez wysiłku można załadować i rozładować.
Brak turbo... Szkoda, a może i lepiej bo w zimie jest troszeczkę bardziej opanowane auto do prowadzenia. Fakt przy wyprzedzaniu trzeba go wkręcić na obroty.
Automat - trochę spowolniona reakcja do wyprzedzania, trzeba przejść na tryb ręczny jeśli widzimy konieczność dłuższego bądź żwawszego manewru.
Rewelacja, dokładny i bez żadnego ale
Masywnie wykonane nie jest typu stos żyletek poklejonych ze sobą.
Słupek kierowcy, już raz bym sobie przez niego psikusa zrobił. Poza tym w porządku
Wszystko pod ręką, tylko przyciski do otwierania okien od kierowcy troszeczkę za daleko ręki
Szybko chłodzi, szybko grzeje. Posiada nawet funkcje REST w zimie załączamy po wyjściu z kabiny na chwilę do sklepu, a on przez około 15 minut pobiera ciepło silnika i w dalszym ciągu podgrzewa kabinę, natomiast w ciepłe dni po ustawieniu 2 TIMERÓW na odpowiednią godzinę załączą się wentylatory aby przewiać ciepłe powietrze w środku. SUPER
Mam 175 cm wzrostu 2 małych dzieci. Tylna kanapa wygodna, ale nie bardzo się nadaje na 3 dorosłych tęgich osób. Przód elegancko dobrze dopasowany fotel wręcz cię przytula do siebie, brak problemów z wysiadaniem czy wsiadaniem.
Na autostradzie przy 120 już słychać szumy, mogło by być lepiej jak na tą markę
No paliwożerny jest, części też za tanie nie są. Ale odchodzi na to jakość
Tam gdzie dałem mniej niż 5 gwiazdek to są moje gorsze opinie z cyklu powinno być lepiej.
Wymiana żarówki w ringu, hehe trzeba zdjąć nadkole aby się do tego dostać...
Na szczęście póki co brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320i 170KM 125kW [l/100km]

7,6