Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

Jan, ponad rok temu
Silnik 2.0 320i 170KM 125kW
Rok produkcji 2010
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320i 170KM 125kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Samochód oceniam pozytywnie. Jako całokształt odbieram auto bardzo dobrze. Użytkuje kilka aut i do tego wracam zawsze bardzo chętnie. Kupiony przez przypadek ale zostanie na dłużej.
Daje 4 gwiazdki ze względu na jego skomplikowana budowę, wiele jest rzeczy o które trzeba dbać. Jeżeli chodzi o sama prace spodobała mi się uniwersalność silnika. Dość elastyczny, przy spokojnej jeździe ekonomiczny. Ale jak trzeba tez potrafi dać sporo przyjemności z jazdy.
Biegi zmienia płynnie, nie jest najszybsza aczkolwiek wystarczająco sprawna do żwawego poruszania się.
I tu daje max. Święte prowadzenie, układ kierowniczy bajeczny.Każdy delikatny ruch kierownica powoduje natychmiastowa reakcje auta. W moim odczuciu prowadzi się lepiej niż BMW F30 które użytkowałem. Może to było spowodowane tym ze F30 było w xdrive. Reasumując wrażenia bardzo pozytywne.
Tu odnosi się wrażenie obcowania z solidnym autem. Nie widzę oznak korozji, generalnie nie mam zastrzeżeń.
Do przodu oraz na boki ok. Gorzej do tylu.
Wszystko pod ręka, bardzo przemyślane. O wiele lepiej niż w autach francuskich i japońskich.
Nie mam zastrzeżeń.
Jeżeli chodzi o miejsce z przodu jest w porządku. Gorzej z tylu, brakuje miejsca na nogi.
I tu miłe zaskoczenie, przy prędkościach autostradowych lepiej wyciszona niż następca.
Tu nie ma kompromisów. Nie ma co oszczędzać na zamiennikach, to nie działa. Tanio nie jest, jeżeli ktoś chce to auto kupić i myśli ze skoro jest to 12 letni samochód to już będzie tanio to się przeliczy.
Za 30 tys można kupić fajne auto, dobrze wykonane, ładne, dające mnóstwo przyjemności.Utrzymanie nie jest tanie ale jak dla mnie warto.
Nie zawiódł mnie. Lecz dbam o auto i często wymieniam rzeczy częściej niż powinienem. Dobrej jakości paliwo, wymiana świec, cewek, czyszczenie wtrysków. Warto poczytać trochę fora, jest mnóstwo informacji co jak i dlaczego.
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320i 170KM 125kW [l/100km]