Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna Facelifting

Totalna_porażka, ponad rok temu
Silnik 1.5 318i 136KM 100kW
Rok produkcji 2016
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna Facelifting 1.5 318i 136KM 100kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Duże zaskoczenie, nie spodziewałem się czegoś takiego po tym silniku
Przeniesienie napędu : Steptronic - brak słów zachwytu
Inne : Turbina, katalizator, z silnika wyciekał olej
Radość z jazdy? Tak faktycznie, dopóki jeździ! Dlaczego ta radość kończy się tak szybko! Absurdalnie wysokie ceny serwisu i części!!!Nigdy więcej BMW!!!
Gdyby nie ta niska trwałość silnika, to o dziwo może on o zaskoczyć!
No tutaj klasa sama w sobie!!! Rewelacja. Akurat skrzynia się nie zepsuła do 100000km
Po 20000 konieczne ustawienie zbieżności? Pod względem ceny lepiej zniszczyć opony i kupić nowy komplet na oponeo. Wychodzi taniej niż ustawienie zbieżności w aso. :-)
OK
Tak sobie
Brak uwag
Ten kto ma ten wie dlaczego taka ocena. Dlaczego tylne klocki zużywają się pierwsze? Dlaczego wszystkie trzeba wymieniać tak często?
Do egzemplarza, który miałem 5 lat w przedziale 80000 - 100000 trzeba było dołożyć ponad 40000PLN wg cennika aso. To chyba lekka przesada. Dla mnie jednorazówka!!!
Brak uwag
Jeździłem spokojnie! Szanowałem auto. Jakaś nieszczelność w silniku. Koszt części do wymiany do zniesienia, ale robocizna - katastrofa! Rozszczelniła się turbosprężarka - glikol i olej dostawały się do katalizatora. Ostatnie kilometry przed naprawą wyglądały tak jakbym stawiał zasłonę dymną!!! Przy 100000km taki samochód? Zamienników katalizatora i sprężarki brak, nikt tego gówna nie regeneruje! O kosztach nie piszę, żeby się ponownie nie denerwować!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 318i 136KM 100kW [l/100km]

BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna Facelifting