Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring

marcin, 8 lat temu
Silnik 1.6 316i 136KM 100kW
Rok produkcji 2014
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring 1.6 316i 136KM 100kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Ogolnie jestem zadowolony z kupna tego auta,ma pare drobnych felerow,ale nie ma auta idealnego.No i to uczucie jak ludzie sie ogladaja za autem(czarne i przyciemnione szyby)nie do opisania.
jak na 136ps jest naprawde ok,jak mu sie depnie to ciagnie bardzo ladnie,wyprzedzanie nie stanowi problemu,jestem mile zaskoczony
no tu sam nie wiem,jezdzilem focusem 2008 rocznik i tam biegi wchodzily lekko,tu jest dosyc ciezko,nie wiem moze tak ma byc,w koncu to sportowe kombi?Dla kobiety moze byc ciezko wbic wsteczny,potrzeba troszku sily
jest super,trzyma sie dobrze na zakretach,fotele tez spelniaja swoja funkcje(dobrze trzymaja na zakretach)
troszku mala tylnia szyba,ale sa czujniki dosc dokladne,zreszta idzie sie przyzwyczaic,
wszystko pod reka,nie ma nadmiaru guzikow,galeczka do opslugi calego menu sprawdza sie dobrze,
klima daje rady,upaly ponad 30 stopni,po wlaczeniu funkcji "MAX"schladza bardzo szybko,zima jeszcze nie jezdzilem
wystarczajaco duzo miejsca,4 osoby dorosle naprawde wygodnie beda podrozowac
cisza i spokuj,170-180km/h po autostradzie wcale nie meczy szum,mozna spokojnie rozmawiac
nie ponosilem jeszcze zadnych,ale jestem nastawiony na nie male,wkoncu to BMW
za jakosc trzeba placic niestety
brak
brak