Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

bryku606@wp.pl, 18 lat temu
Silnik 520 i 24V 150KM 110kW
Rok produkcji 1991
BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 24V 150KM 110kW 1989-1995 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony Z tego autka kupione zostalo rok temu ja nim przejezdzilem pol roku bo i tyle mam prawojazdy moge powiedziec smialo to wspaniale autko dlatego bo nazywa sie BMW i nim jest.Atak pozatym atko niedozniszczenia i mozna nim robic zeczy kturenawet nowym autom sie nie snily.A wlasciciele mercuw niech rzalujaze niemieli okazji sie przejechac BMW(oczywiscie BMW wybiraja ludzie lubiacy szybka jazde i emocje a merole sa rzcze dla ludzi lubiaca spokojna i wygodna jazde. Niestety odkad rodzice przestali łozyc na moje BMW to bajka sie skonczyla i musze je sprzedac a teraz bede sie toczyl 60KM peugeotem 206. Dramat nikogo juz niebede mugl wyprzedzac :(((( Ale jak juz bede mial kase to naewno powruce do BMW.
Z silnika jestem zadowolony bardzo chociarz od jakiegos miesiaca zaczą chodzic nierowno na niskich obrotach.Tak pozatym wporzatku mocdostepna dopiero po przekroczeniu 3200 obr/min i wtedy dostaje kopa az do odciecia przy 6500 obr/min.Towarzyszy temu wspanialy odglos.
Skrzynia w latwo dostepnym miejscu. chodzi troche ciezej niz w innych autach osobowych ale mi sie to podoba. Dalem 4 gwiazdki tyko dlatego ze czasem 5 bieg mi niechce wchodzic
Tu chyba niewiele trzeba tlumaczyc wspanialy jak na autko kture ma juz 14 lat. Przeszedl ostre testy za mojej kadencji:)nawet przy 221km/h dobrze sie tryma drogi (tyle mi sie udalo z niego wydusic naprostej )
Jest dobra i tyle. Autko dosc duze i przesto w zatloczonych parkingach mniej poreczne
Jest tu pare schowkuw ale dlamnie zamalo
W zimie nie sprawdzalem ale w lecie chlodzenie dosc dobra jak na pojazd bez klimy
jestem calkiem wysoki 187cm i do miejsca niemam zadnych zastrzezen. To nie to samo co dzisiejsze BMW 5.
NA niskich obrotach spoko ale tak od 4500 obr/min za glosno mnie sie osobiscie bardzo podoba odglos silnika
I doszlismy do najmniej przyjemnej kwesti w tym opisie. Po miescie nawet toczac sie nida rady zejsc ponizej 14 pozatym trzeba go troche wkrwcic na obroty zeby sprawnie sie przemieszczac.poaz miastem jadac powoli da sie utrzymac te 10-11 litrow na 100. Na autostradzie przy 220km/h wskazuwka tymczasowego zuzycia paliwa niechciala zejsc ponizej 26l/100km i to jest gluwny powud dla jakiego bede ja muasial w najblizszym czasie sprzedac TAk to jest jak sie ma ciezka noge
I to tez wielki mankament fakt ze tu sie wlasciwie nic nie psuje ale jak juz cos pujdzie to za czesci trzeba slono zaplacic. Kupno to zaden problem awaryjnosc tez ale koszty utrzymania zwlaszcza jak sie jest uczniem liceum to jest duzy problem.
No drobiazgi to niejest najmocniejsza strona bo pare plastikuw mi poszlo i linka od predkoscio mierza tez.
Nie bylo zadnych od kupna dopiero teraz trzeba bedzie wymieic tlumik i amortyzatory powymieniac

Pb - zużycie paliwa dla silnika 520 i 24V 150KM 110kW [l/100km]

16,9