Oceny BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 170KM 125kW 1988-1991

BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 170KM 125kW 1988-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 170KM 125kW 1988-1991

~4321Horacy
Sedan 525 i 170KM 125kW
polecam naprawde spelnilem swoje marzenie szukalem egzemplaza bezwypadkowego i w tej chwili niemam zadnych problemow troszke kaski muszisz wlozyc na start ale szykuj sie ze co jakis czas bedzie trzeba kilka ladnych zlotoweczek dokladac do bmki. niejest napewno najtanszym i najekonomiczniejszym autem napewno niejest niezawodny jak toyota yaris ale napewno ma dusze!ma to cos!mimo ze lata swietlnosci napewno ma za soba to kazdy kto zobaczy ja na...
~Jarek BMW
Sedan 525 i 170KM 125kW
Napoczatku się bałem kosztów , ale teraz poprostu kocham ten samochód , jest wygodny niezawodny ślicznie wygląda. Kupiłem auto z 91 roku zadbane z najlepszym silnikiem 2.5 24v , Nie kupujcie duiesla ani 2.0 bos uie rpzejedziecie. Przy spokojnej jeździe (130-150km/h) w mieście średnio 60-70km/h , spla mi 10 L Vervy 98. Czesci zamienne kosztują tyle co np do passata b4 czy bmw e36 a wiadomo że e34 to wyższa połka lepsze wykonanie itd.... Auto i...
~kamilos
Sedan 525 i 170KM 125kW
BMW to BMW sama marka o czyms swiadczy, ja bylem bardzo zadowolony. Auto ma juz swoje lata ale wybacza duzo błedow i takim samochodem az chce sie jechac mocy do wyprzedzania nie brakuje a jest wygodne i dlatego własnie nazywamy je komfortowym. Najbardziej uciażliwa usterka to przepływomierz (zresztą jak w kazdym bmw benzynowym)BMW tanie a naprawde warto
3,2
~dert
Sedan 525 i 170KM 125kW
to moja pierwsza BMW i wrazenia raczej srednio silnik 2.5 pali dużo ale jakosc slabo czuc te 170 km , w dodatku mialem jego awarie , fajne wnetrze i zawiesznie ale spora ilosc awari , z czasem odkrylem jeszcze jedna wade ,BMW dziala jak płachta na byka i jestem czesto zatrzymywany do kontroli przez policje ,to dosyc upierdliwe
3,1
~matrixhasyou
Sedan 525 i 170KM 125kW
Ogólnie jest tak kupisz tanio- pózniej duzo wydasz na naprawy , psuje sie jak kazde inne auto ( pomijając francuzkie- bo to inna bajka psucia sie) Jezdzi sie dobrze, ale duzo pali .(nigdy nie jezde na gazie). Czesci sa tansze do merca niz do bmw.Ogólnie marka dla zamoznych albo dla desperatów.Ale bogaci jezdza nowymi Bmw !
~Krzysztof
Sedan 525 i 170KM 125kW
Samochód super. Ciężkow polsce trafić na auto w dobrym stanie. Najczęściej można kupić samochód katowany przez jakiegoś szaleńca, który nadaję sie do generalnego remontu. Polecam auta z zagranicy, bo można trafić w bardzo dobrym stanie i cieszyć się z jazdy i niezawodności.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 170KM 125kW
12,5
3,5
~pawlo
Sedan 525 i 170KM 125kW
MIMO ZLYCH DOSWIADCZEN UWAZAM ZE KAZDY PRWDZIWY MEZCZYZNA POWINNIEN SPROBOWAC BEEMKI.MOZE JA MIALEM PECHA.FAKT ZE LINIE MODELI E34 I E 39 SA PONADCZASOWE I TO GLOWNIE POWODUJE ZE LUDZIA SIE PODOBAJA,KOLEJNA RZECZ TO FANTASTYCZNE BRZMIENIE.POEZJA.NIESTETY TRZEBA MIEC TROCHE KASKI ALBO NIE MIEC RODZINY:)HEHEHEH
4,1
~jurek
Sedan 525 i 170KM 125kW
to moja druga bm ,poprzednia w dieslu, jest różnica to są auta do jazdy przy wygłupach 14,5 L gazu normalnie 12,5 nie jest żle,komfort trzymanie drogi, tamtą zrobiłem 400000 tys.km [a ile moglo być cofnięte?]ta ma połowę ,utrzymana,wadą sa wycieki skrzyni z tyłu, trochę na wale z przodu za 200 pln usunę usterki --i śmigam na lewym migaczu [170 kucyków mobilizuje] HEJ!
3,5
~tomek3637@WP.PL
Sedan 525 i 170KM 125kW
POJAZDY TE SĄ B.WYTRZYMAŁE ,JEDNAK NIE RADZĘ KUPOWAĆ PO LUDZIACH NIEDBAJĄCYCH O NIE, BO SŁONO ZAPŁACIMY ZA CZĘŚCI,NAWET PRZECHODZONE! SZKODA ŻE TA MARKA MA TAKĄ OPINIE WŚRÓD LUDZI (I KOBIET) ZE WZGLĘDU NA NIEKTÓRYCH PALANTÓW (ŁYSYCH ) PORUSZAJĄCYCH SIĘ TYMI WOZAMI
~dawidkar
Sedan 525 i 170KM 125kW
samochod oceniam dobrze, poniewaz ma pare minusów, ktore sa spowodowane wiekiem i przebiegiem. uwazam, ze bawarka jest dobrze utrzymana.
BMW Seria 5 E34 Sedan