Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E34 Sedan

Rok produkcji 1989
BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 170KM 125kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
Inne : calutkie:)
Inne : spalanie hehe
Przeniesienie napędu : szybko zuzywajace sie tylne opony zwlaszcza powyzej 4500obr/min
polecam naprawde spelnilem swoje marzenie szukalem egzemplaza bezwypadkowego i w tej chwili niemam zadnych problemow troszke kaski muszisz wlozyc na start ale szykuj sie ze co jakis czas bedzie trzeba kilka ladnych zlotoweczek dokladac do bmki. niejest napewno najtanszym i najekonomiczniejszym autem napewno niejest niezawodny jak toyota yaris ale napewno ma dusze!ma to cos!mimo ze lata swietlnosci napewno ma za soba to kazdy kto zobaczy ja na ulicy niema problemu z odroznieniem marki! ma ponadczasowa sylwetke ergonomiczne wnetrze,wyjatkowo pachnace wnetrze(zapewne materialy z jakich zostaly wykonane plastikowe elementy) przepieknie brzmiacy 6 cylindrowy silnik. sportowa limuzyna z walorami uzytkowymi i niezlym kopem niewspomne o bezpieczenstwie!
mrr...bajeczne brzmienie szesciocylinrowej rzedoweczki:) elastyczny mocny silnik niezbyt ekonomiczny i niestety niajest bez awaryjny ale nadrabia osiagami
bez rewelacji dziala bez zarzutu
dosyc sztywno zestrojone zawieszenie bardzo dobrze trzyma sie drogi ale jesli masz chec to i boczkiem bezpiecznie mozna polatac mimo swojej masy i gabarytow zachowuje sie dosc przewidywalnie
w sedanie troszke do tylu slabo widac i lusterka rowniez nieposiadaja zbyt duzej przestrzeni ale bez tragedi
wszystko znajduje sie tam gdzie powinno byc odruchowo twoja reka znajduje sie tam gdzie chcesz,schowki sa,przelaczniki tez:)
oj cieplo cieplo!w zimie naprawde szybko robi sie cieplo a za sprawa nawiewow na stopy pasarzerow na tylnej kanapie w calej kabinie panuje wrecz wzorowa temperatura
mam 176cm wzrostu i jestem szczuply jak dla mnie jest to idealnie jakby uszyte na miare autko:) jest w nim wystarczajaco duzo miejsca i z tylu jest przestrzennie oczywiscie za sprawa rozwiazan technicznych i tylnego napedu niejest az tak przestronnie jak w omedze ale naprawde mozna bardzo komfortowo podrozowac w 4 osoby
niejest doskonale wygluszona ale w tamtych latach zapewne byla:)
co tu pisac??duzy silnik duza moc duzo cylindrow wiec i spalanie duze ja mam sekwencje wiec jest troszke taniej ogolnie niejestem zwolennikiem \"podlenku\":)lpg ale po miescie niema innej rady zeby bylo w miare ekonomicznie a i mniejsze auto w gre niewchodzi miasto 15-18 trasa 2 osoby 110-140 10 litrow wiec tragedi nima:)
zawsze mozna ponazekac ale poco?? tanie w zakupie autko jakosciowo raczej nietrzeba sie rospisywac nienawala zaczesto ale jak sie zepsuje to zazwyczaj dosc kosztownie ale to jest stare BMW!ludzie to nie skoda badz polonez ze najdrozsza czesc kosztyje tyle co dobra kawa:))
ogolnie moja bunia byla w stanie wrecz agonalnym i wymienilem praktycznie cala mechanike oraz cale zawieszenie praktycznie tylko buda zostala wiec raczej sie niewypowiadam ale po wkladzie 16000pln nic mi nieszwankuje:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 525 i 170KM 125kW [l/100km]

14,8