Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 525 tds 143KM 105kW 1991-1995 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hohowski@poczta.onet.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Tragedia nikt mi już nie wciśnie kitu o niezawodności tych niemieckich wynalazków. Ciągle co się wali mimo że wizualnie auto jest jak igła. Ja sam naprawiam różne samochody i orientuje się w wielu sprawach związanych z samochodami ale to auto jest nieprzewidywalne. Ostatnio podczas podróży nad morze przestawił mi się rozrząd mimo że jest on na łańcuchu i nie wymaga wymian a już na pewno przy 184000 km. Po przedzwonieniu do serwisu...
~Roughrider
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Troszkę tych drobiazgów mi się posypało, jednak większość ze względu na wiek auta i sposób użytkowania przez poprzedniego właściciela. Tak na przykład pompka paliwa - dość częste w BMW (zamiennik 150zł), napinacz paska klinowego (zamiennik 160zł), uszczelka pod pokrywą zaworów (zamiennik 50zł), czy złamana dźwignia zmiany biegów, co raczej często się nie zdarza, no ale trafiło akurat na mnie (używana za 40zł). Ogólnie nie jest najgorzej, choć...
~Piotrek
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Naprawde nic sie nie dzieje odpukac....jestem w szoku cala elektryka dziala nawet po 16 latach i 13-tu wlascicielach szok..Czsami zacinaja sie silniczki odpowiedzialne za otwieranie i zamykanie szyb ale wystarczy magiczne pukniecie w tapicerke i wszystko wraca do normy...
~lucasdj.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Drobiazgi są w tym modelu mankamentem. Auto jak tylko przekroczyło pół miliona kilometrów (od nowości na polskich drogach), to zaczęły się problemy: wyłącznik świateł, przetarła się skóra na kierownicy, odpadł emblemat z lewarka zmiany biegów itp.
~Slepecci
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Bardzo mocne domykanie szyb, aż trzeszczy i tapicerka wewnątrz puchnie, pzoa tym wszystko dobrze spasowane, nic nie trzeszczy. Czasami wyświetlacz przy zegarach nie wyswietla wszystkich kresek, ale to wina softu
~waldo1@box43.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
z drobiazgow to jeszcze nic nie robilem no chyba ze liczyc zarowke od stopu. Ale kucaja mi na robocie teleskopki od tylnej klapy... musze je na dniach wymienic: (100zl-nowy, 50zl-jak nowy)
~Darecki
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Jest to moje 3 BMW i następne też będzie BMW , tyle że X5...uwielbiam tą markę...ma to coś.Psuje się nie częściej niż auta innych marek,a dostępność części i ceny są ok.
~parasol
Sedan 525 tds 143KM 105kW
sprezarka od klimy sprzegielko wysiadlo, problem ze sprzeglem za kazdym razem lapie gdzieindziej chyba ktoras pompka pada
~32 lata, lekarz, Kraków
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Jestem perfekcjonistą i chociaż auto ma 12 lat to chciałbym, żeby było jak nowe. W tym kontekście oceniam na 4
~Andrzej
Sedan 525 tds 143KM 105kW
to juz moje 2 auto BMW i 1 przejechalem 110tys a 2 15tys i poza zawieszeniem nic nie jest do roboty - oby tak dalej.
BMW Seria 5 E34 Sedan