Lista ocen BMW Seria 5 E34 Touring (47) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlochu01
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Ogrzewanie i klima (dwustrefowa) bardzo dobre. Kiedy szyby parują trzeba wymienic filtr kabinowy i wszystko będzie ok. W upały nawet kiedy mocno jest nagrzane wnętrze, a klima jest sprawna, to lodówkę można miec już po chwili. Ja jestem bardzo zadowolony i jak się okazuje już uzależniłem się od klimatyzacji. KLIMA w tym aucie to podstawa.
~Igor
Touring 1.8 518i 115KM 85kW
Ogrzewanie super, autko szybko się nagrzewa zimą. Tylko trzeba znać taką zasadę, gdy wsiadamy zimą odpalamy dać odrazu na zimny nawiew, silnik nagrzeje się w moment i szybciej nagrzeję się nagrzewnica a co za tym idzie i ogrzewanie będzie sprawniej pracować. Jak na taką przestrzeń nagrzewa się naprawdę w moment
~Krzysztof Smoliński
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń gdy temperatura dla prawej i lewej strony są ustawione na tą samą wartość. W momencie ustawienia różnych temperatur np. lewa 20, prawa 23 stopnie zaczynają się dziać dziwne rzeczy, których nie można próbować rozumieć. Trzeba zaakceptować.
~Hadesmat
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Nie mam klimy. Pomimo tego nawet przy ostrym slońcu nawiew radzi sobie doskonale już przy drugim stopniu na 4 możliwe. Ogrzewanie? W mroźny poranek zaczyna grzać po 2 minutach jazdy. Nawiewy są świetnie umieszczone.
~maciekBMW525tds
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Klimatyzacja chodzi jak nalezy ale po bardzo dobremu wyczyszczeniu, odgrzybianiu i napelnieniu klimatyzacji. Bardzo dobrze chodzi ale jest tylko klimatyzacja reczna bo niema co sie dziwic ale to jest E34 a nie E39.
~Adam
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Podczas mrozów w aucie wiecznie się marznie. Nawet po kilkudziesięciu kilometrach trudno osiągnąć te komfortowe 18 st. C wewnątrz, za to latem klima ledwie daje radę (świeżo nabita). W 3 miesiące po nabiciu klima nie działa w ogóle.
~Daniel1
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Działa bardzo dobrze, trzeba jednak pamiętać aby regularnie wymieniać filtr kabiny - UWAGA NA CHINSKIE PRODUKTY - kuopiłem raz w Intercars jakiś noname i po 3 tyg miałem nawiew przestał działać. wymieniłem na Filtrona i jest super
~Swanty
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Dmuchawa na I biegu wystarczająco dmucha, a praktycznie jej nie słychać. Elektroniczny sytem kontroli temperatury (PRAWIE jak climatronic ;-). Z tunelu środkowego - nie wiedzieć czemu - wieje tylko zimne.
~Fajniax
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
W mojej nie działały 3pierwsze biegi wentylatora, problem mozna łatwo rozwiązać poprzez wymontowanie \"jeża\" i spryskanie go WD40, jak to nie pomoże to wymiana na nowy.

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzesiek
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
jak szyby zaparuja klimka i po doslownie 10sek darmo szukac pary w aucie. w zimie gorzej auto sie grzeje dobre 10min i to po wymianie chlodnicy, termostatu i plynu
BMW Seria 5 E34 Touring