Oceny BMW Seria 5 E34 Touring

BMW Seria 5 E34 Touring - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E34 Touring

~Igor
Touring 1.8 518i 115KM 85kW
Silnik jak dla mnie wystarcza. Silnik to M43 na wzmocniach popychaczach (hydraulika zaworów) i łańcuszku rozrządu. Pali o wiele mniej niż jego 6 rzędowi bracia. Świetne prowadzenie, rozłożenie masy 50/50, wielki bagażnik. Auto daję dużo frajdy zimą (oczywiście z głową), szybko grzejący się silnik, co daje dobre ogrzewanie, nie ma tu problemu pękającej uszczelki pod głowicą co niestety gdy gdy ktoś co chwile depczę rzędową szóstkę daje trochę...
~Swanty
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Niewątpliwie jest to auto klasy wyższej średniej (segment C, czy jak to się fachowo nazywa?). Ze wszech miar dopracowane mechanicznie i dobrze wyposażone w przeróżne "patenty", których na próżno szukać w wielu współczesnych samochodach (choćby oświetlenie kabiny, otwieranie samej szyby w tylnej klapie, schowki na narzędzia, hak, podnośnik itp.), a które sprawiają, że użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze. Zdziwi się natomiast ten, kto po takim...
~hstl365
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Miałem 520i touring w wersji z panoramicznym dachem. Dach nie działał i przeciekał, był uciążliwy w naprawie. Auto super prowadzenie, wygodne zawieszenie z nivo. Blacha dobra, aczkolwiek rdzewieje ze względu na wiek. Poliftowe e34 znacznie szybciej gnije.
~boberko
Touring 2.5 525i 192KM 141kW
Samochód kupiony spontanicznie, lecz od razu przypadł mi do gustu i moich preferencji. Czuję się jak by był szyty na miare. Doskonałe wykonanie, ogromna ergonomia, piękny dźwięk i charakterystyka silnika oraz przepiękny design.
~kamil
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Ogolnie sama marka mowi za siebie Bardzo Mocny Wóz :) mechnicznie nie mozna moc zarzucic blacza tez jest wporzadku czesci nie sa drogie jedynie jak na serie 5 to miejsca troche mało dla pasarzerów z tyłu poza tym jestem na Tak
~Grzesiek
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
najlepsze auto jakie mialem, a mialem juz 30 samochodow w roznych przedzialach cenowych od 1000 do 30000zl na drozsze mnie nie stac;p poki co. mega komfortowne wrecz luksusowe mam wersje indywidual z granatowym srodkiem skora i klimatronikiem. niezawodne, pakowne, tanie w utrzymaniu i co najwazniejsze nie traci na wartosci ani zlotowki, baaaaaa cena bedzie rosnac za zadbane egzemplarze bo jest to kultowa bemka tylko jeszcze reszta jezdzacych...

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Ready
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Na rynku jest kupa złomów e34, trzeba uważać przy zakupie, moje kupiłem do kosmetyki blacharskiej, ale za to sprawne! oryginalne, nie malowane, nie bite a to, że ma kilka rys i gniotek po gradzie to trudno, idealne są tylko w salonie. może trafić dobrze i jeździć, albo źle i dokładać.
~vivo81
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
auto z klasą nawet w wersji kombi, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, astra 2 którą posiadam obecnie, mimo ze technologicznie nowsza o 10 lat nie dorównuje bmw nawet w połowie. w starej bemce nawet siedzi się lepiej :))) z drugiej strony wcześniej jeździłem poldkiem z 1989 który nigdy nie był w pełni sprawny i przy przebiegu 200000 z silnika nie było już co remontować zaryzykowałem kupując samochód z przebiegiem 202000 i nie żałuje:)))
~wlochu01
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony. Teraz mógłbym kupic E34 525,530 lub nawet 540 taki z 1994-1996r.(wcześniej bałem się spalania, ceny części, itd do wyższych pojemności). Dalej omijam szerokim łukiem 518 i 525 tds. 520 jest fantastyczna i dzięki temu egzemplarzowi nie zmienie marki.
~Daniel1
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
auto kupiłem w Niemczech, jestem bardzo zadowolony i następne bedzie tez BMW. Wcześniej miałem AUDI A6 w dieslu i złego słowa o tym aucie nie powiem jednak BMW prowadzi się zupełnie inaczej i to trzeba poczuć. Ponadto jakość wykonania - niezniszczalne materiały nawetpo 13 latach wyglądają bardzo ładnie.
BMW Seria 5 E34 Touring