Oceny BMW Seria 5 E34 Touring 525 tds 143KM 105kW 1991-1997

BMW Seria 5 E34 Touring 525 tds 143KM 105kW 1991-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E34 Touring 525 tds 143KM 105kW 1991-1997

~vivo81
BMW Seria 5 E34
auto z klasą nawet w wersji kombi, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, astra 2 którą posiadam obecnie, mimo ze technologicznie nowsza o 10 lat nie dorównuje bmw nawet w połowie. w starej bemce nawet siedzi się lepiej :))) z drugiej strony wcześniej jeździłem poldkiem z 1989 który nigdy nie był w pełni sprawny i przy przebiegu 200000 z silnika nie było już co remontować zaryzykowałem kupując samochód z przebiegiem 202000 i nie żałuje:)))
~Szisza
BMW Seria 5 E34
Jak na swoje 15 lat i ponad 350 tys przebiegu autko w super stanie. Z większych napraw jedynie wahacze. Poza tym jedynie drobne naprawy i eksploatacja. Aż dziw bierze, że po tylu latach jest w tak dobrej kondycji !!! A komfortem może śmiało konkurować z samochodami obecnie produkowanymi. Siedzenia skórzane regulowane w 3 płaszczyznach + podudzia, klimatyzacja strefowa z możliwością grzania nóg a chłodzenia twarzy ! Podwójny szyberdach, etc
~Marek Grandes
BMW Seria 5 E34
Auto jak na swoje lata bardzo dobre. Super prowadzenie, hamulce, silnik, wygodne siedzenia, tylko zawieszenie troche twarde jak na nasze polskie drogi, ale jest to samochod o sportowym zacieciu. BMW e34 to jeden z tych samochodow, ktorym jak raz sie przejedziesz, to bedziesz wiedzial ze to jest to. Pozdrawiam.

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,4
BMW Seria 5 E34
Jest to moje 5 auto jakie miałem w życiu, i ostatnie BMW. Auto może dobre dla tych którzy w niedziele wybierają się tylko do kościoła a nie dla ludzi którzy dziennie robią od 200 do 400 km. Kopalnia pieniędzy!!!! Wcześniej jeździłem samymi japończykami i robiłem po kilkadziesiąt tysięcy kilometrów - zero problemu i awaryjności. BMW - BęDZIESZ MIAł WRZODA NAJBARDZIEJ AWARYJNY WRZóD Z JAKIM SIę SPOTKAłEM - ODRADZAM - MIMO żE BYł SERWISOWANY.
~Hadesmat
BMW Seria 5 E34
No cóż. Autko jak dla mnie idealne. Nie za duże, nie za małe. Pomieści wszystko (raz musiałem przewieźć drzwi antywłamaniowe razem z futryną. Zmieściło sie bez problemu i nawet zamknąłem klapę bagażnika). Innym razem wiozłem 3 pralki automatyczne na raz. Też nie było problemu. Jedynym problemem są złodzieje. Radzę założyć porządne zabezpieczenia, najlepiej niestandardowe i nieseryjne. Ja już bym się pożegnał z tym samochodem.
~Krzysztof Smoliński
BMW Seria 5 E34
Dobre i ładne auto. Ma styl i klasę ale następne będzie Audi z tym wszystkim czego BMW nie ma czyli tiptronikiem, quattro i dobrym Dieslem (TDI). Gdyby ktoś się ze mną nie zgadzał, a na pewno wielu takowych będzie zapraszam do wyrażenia swej opinii na: [email protected] Jedna uwaga: napisz jakim autem jeździłeś wcześniej bo ma to kolosalne znaczenie. Gdybym wcześniej nie mał Audi 2,8 V6 pewnie byłbym beemwicą zachwycony...
~Mirek [email protected]
BMW Seria 5 E34
fajny rodzinny samochód, nie sądziłem że ma takiego kopa i tyle koni (140) słyszałem że ten silnik nadaje się do spokojnej jazdy (trzeba go szanować) ale jest czym wyprzedzić, benzyniaki 2000 nie dają rady bardzo dobre wyposażenie pełno elektryki i ciekawych rozwiązań, takie bajery widziałem tylko w BMW super auto za tą cenę, no i kombi, (brakuje relingów)
~GaMar
BMW Seria 5 E34
Na koniec 4. Bo koszty 1) kup opony 205/15 to trochę kosztuje, 2) części fitry, hamulce, olej-też masakra (jeżdzę tylko na oryginałach) 3) jak na takie wielkie kombi to doś mały bagażnik (460l), chyba że rozłożysz siedzenia 4) ceny usług(nie częsci) w aso to przesada
BMW Seria 5 E34
jak na swój wiek niewygórowana cena (ok. 40 tyś. zł), niesamowite osiągi i wielka przyjemność z jazdy - polecam każdemu (potężny bagażnik, holuje ciężkie przyczepy, odporny na przeładowanie) - wdzięczny samochód
~Marcin Olsztyn
BMW Seria 5 E34
Troche wygląd auta słaby ale to kwesia gustu. ogólem auto super duze malo pali i bez awarii
BMW Seria 5 E34 Touring