Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Touring

robert 83, 5 lat temu
Silnik 530 d 24V 193KM 142kW
Rok produkcji 2002
BMW Seria 5 E39 Touring 530 d 24V 193KM 142kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo pewne auto w dużym zakresie prędkości
Karoseria : tutaj jest najgorzej niestety korozja ale do ogarnięcia bez tematów gnijące podłużnice tutaj takic rzeczy nie ma błotniki progi doły drzwi
silnik rewelacja pod warunkiem że olej filtry oraz inne płyny w samochodzie wymieniane na czas bardzo zrywny z pięknym brzmieniem w wyższych pariach obrotów brak odzczucia zużycia po osobiście przejechanych 71 000 lać tylko dobry olej ja jężdze na motul 5w40 x-cess z normą bmw LL 01 czyli odpowiednia do normy spalin euro 3 i jest ok
mile jestem zaskoczony pracą skrzyni GM po71 000 zadnych problemów olej w skszyni wymieniany teraz będzie 3 raz więc jest ok jak ją kuoiłem miała 275 wszystko chodzi ok
To jest inny klimat ja posiadam wersję laifstile edition zawieszenie sportowe + tył na poduszkach auto twarde najlepiej z pełnym obciążeniem ale bardzo pewne w prowadzeniu na oponach 235 /45r17 nie ma problemu z pokonywaniem zakętów prędkościami około 160 kmh bardzo pewne auto
ogólnie linia stylistyka bardzo charakterne auto z pazurem problem korozji mój egzemplarz spędził dużo czasu w dani wymaga poprawy tyłu błotniki tylne narożniki koło klapy temat będę naprawiał ale w końcu to ma 17 lat więc nie jest zle
dobra tylna lustra boczne tak sobie średnia widoczność ale ogólnie jest dobrze z przodu bardzo dobra widoczność duża maska robi swoje ogólnie nie jest zle
na właściwym poziomie w środku wszystko zwarte dobrze dopasowane na dobrych materiałach przejrzystośc oświetlenie nocą klimatyczne bardzo przyjemny pojazd dający niesamowity klimat
bardzo dobrze klimatyzacja chłodzi bardzo wydajnie regularnie serwisowana po wymianie osuszacza żadnych problemów
z tyłu jest lipa ale w bmw zawsze tak było to jest auto dla kierowcy i pasażera a z tyłu to może dziecko w foteliku ale ogólnie mało miejsca i niewygodnie ale z przodu rewelacja ja zawsze kieruję więc reszta mnie nie dotyczy ale wiem że z tyłu nie ma rewelacji raz tak jechałem z kolegą jako pasażer takim autem dystans około 1200 lm z tyłu lipa albo ja wymyślam każdy niech sam ocenia.
nie jest złe ale moglo być lepiej kombi zawsze głośniejsze ale nie ma tragedii silni wynagradza buczeniem przy przyśpieszaniu oraz wyprzedzaniu fajny klimat czasami robi się groźnie
to nie jest tani samochód w utrzymaniu mimo lat które upływają dostępność części potężna nie ma problemu prawie z niczym ale części tylko firmowe bmw nie lubi tandety części tylko firmowe i jest ok
ciężko znelezc odpowiedni egzemplarz ja zanim zakupiłem swój chyba oglądałem z 40 tych samochodów ciężki temat samochód nie jest ekonomiczny ale myślę że ktoś jak kupuje takie auto to się z tym liczy poza tym samochód jedyny w sobie fantastyczny i niepowtarzalny więc ciężko oceniać stosunek jakość/cena auto dla fanatyka i miłośnika marki BMW
raczej jakieś bzdury się dzieją mało uciążliwe miejmy na uwadze że auto ma 17 lat i raczej nie powoduje rozbicia budżetu domowego wszystko zależy od stanu i czy ktoś nie robił wcześniej lipy tanie części i zaniedbania
u siebie wymieniłem całe zawieszenie przód oraz tył ale to normalne po roku jeżdżenia na naszych drogach dało swoje ogólnie całe zawieszenie na dobrych częściach to około 5000 zł ale zrobisz i spokój poza tym reszta bez zasrzeń

On - zużycie paliwa dla silnika 530 d 24V 193KM 142kW [l/100km]

9,5