Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Sedan

Silnik 2.0 520d 177KM 130kW
Rok produkcji 2007
BMW Seria 5 E60 Sedan 2.0 520d 177KM 130kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo żwawy
To jak to auto jeździ i wygląda sprawa że reszta jakoś schodzi na dalszy plan.
Pomimo tego, iż jednostka najmniejsza, remap sprawił że dało sie wycisnąć 197km (177 w originale ) co w zupełności wystarcza. Auto przyśpiesza fenomenalnie, choć ma sporą dziurę z dołu. Mógłby być cichszy, ale to pewnie kwestia tego ze to mój pierwszy diesel.
Nie ma problemów choć czasem walczę z wstecznym i jedyną. Ogólnie 6 bieg to ulga, szczególnie w trasie.
Płynny i bez zastrzeżeń. Troche twardo ale 19 calowe felgi nie wpływają na poprawę komfortu. Co za tym idzie, czuć wszystko na drodze
Gorsza niż w moim poprzednim aucie, na plus czujniki parkowania. Bez nich było by ciężko. Najmniej pozytywnie widok z przedniej szyby
Wszystko pod ręką. Jednak iDrive czesto rozprasza, zamiast pomagać. Fotele wygodne, jednak poprawne ustawienie pod moje wymagania zajęło mi sporo czasu.
Bez zastrzeżeń, najlepsza z jaką się spotkałem do tej pory.
Rewelacyjna jeżeli nie przewidujesz koszykarzy na tylnej kanapie
Jest naprawdę dobrze, na tyle ze przy normalnej jeździe miastem słychać zegarek na ręku :)
Fenomenalnie w porównaniu z moimi poprzednimi autami. 7.9 w mieście 6.8 w trasie Przy energicznej jeździe nie było więcej jak 10 co uznaję za dobry wynik. Moje Mondeo paliło 11 w mieście.
Za tą cenę... można mieć więcej. Nie ukrywajmy, płaci się procent za znaczek
Póki co kilka małych rzeczy jak szybko rysujące sue lakier ( metalik ) bardzo podatny na wszelakie mikrorysy, Tak samo jak plastikowa polerowana obudowa tunelu i listwa deski.
Nic poważnego póki co... oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 520d 177KM 130kW [l/100km]

7,8