Oceny BMW Seria 5 E60

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E60

~stapoz
Sedan 520d 177KM 130kW
BMW Seria 5 E60
Super eleganckie nadwozie i wnętrze. Niezbyt wygodne fotele. Nie najwyższych lotów wyciszenie chociaż nie najgorsze. Sam silnik wyciszony bardzo dobrze. Cięzko wchodzą biegi, sprzęgło i dość słabe wspomaganie (dobre na trasie, kiepskie w mieście). Trudno zamknąć bagażnik, żeby się nie ubrudzić.
2,8
~sławek_krk
Sedan 520 i 170KM 125kW
BMW Seria 5 E60
Ogólnie odradzam tego auta. Nigdy nie wiesz w której chwili Ci stanie. Jak pisał ktoś wcześniej, ze auto nadaje się do szpanu tylko. Zapłaciłem za auto 38 tys zł i w ciągle jakieś awarie;/ Jak nie elektryka to hamulce, jak nie hamulce to silnik, jak nie silnik to wycieraczki, jak nie wycieraczki to jakiś przekaźnik. Auto tak słynnej marki a psuje się na poziomie poloneza Caro! Poza tym bardzo drogie części zamienne;( Kolega ma A6 rok młodsze,...
~Mietek
Touring 535 d 272KM 200kW
BMW Seria 5 E60
560Nm potrafi zmienić każde wyprzedzanie , pod warunkiem, że przestawisz sobie skrzynie na Sport-manual, na zwykłym trubie za wolna, na sporcie niepotrzebnie zrzuca o 2 biegi w dół, a tak na manualu jest bajecznie(4-5 bieg i jest gitara) dodam, że auto na 5-tce wyciska 220km/h :D
~Gracz96
Sedan 525 i 192KM 141kW
BMW Seria 5 E60
Niema lepszego auta w tych pieniądzach na tą chwile :)
~Robert
Sedan 520d 177KM 130kW
BMW Seria 5 E60
Luksusowa limuzyna o niemal nieograniczonych możliwościach dobrania dodatkowego wyposażenia. Znacznie pod tym względem przewyższa np. Volvo czy Mercedesa. Samochód elegancki, szybki, komfortowy, bardzo bezpieczny i po prostu ładny, bez żadnych dziwactw. Bedzie się podobał jeszcze długo. Wiele osób się za nim ogląda, a to dziś już rzadka reakcja na samochód.
~Remiko
Sedan 530 d 235KM 173kW
BMW Seria 5 E60
swietny samochod - mam mozliwosc porownania z konkurencja niemiecka no i mimo ze tamto auto jest ,,ladne,, to wole BMW ma ten zab , ktorego nie maja inni
~Pawel
Sedan 525 d 177KM 130kW
BMW Seria 5 E60
Moznaby oczekiwac wiecej od BMW. Najgorsza rzecz, to beznadziejne fotele standardowe jakie oferuje producent. Silnik 2500d (177km) jest za slaby do tego samochodu, zeby dac przyjemnosc z jazdy. Skrzynia biegow dziala wolno.
~Makianto
Touring 525 i 218KM 160kW
BMW Seria 5 E60
Ogolnie auto fajne i komfortowe o bardo mocnym silniku ale w polsce wzbodza zazdrosc i wrecz nienawisc na drodze i na parkingach! I pomimo, ze jest ich w kraju coraz wicej to stale trzeba bac sie czy ktos nie zechce na sile Cie wyprzedzic "aby ci pokazac" albo czy cie ktos nie przerysuje na parkingu z czystej zazdrosci, ze on takiego nie ma.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E60
9,4
14,1
10,4
~Grzesiek
Sedan 535 d 272KM 200kW
BMW Seria 5 E60
ja zapłaciłem za auto 75 000 były też po 55 000 chyba dlatego nie mam nic do roboty tylko jeździć a jeżeli ktoś chce auto serwisować w bmw to powie że drogo dla mnie to za stary samochód żeby ich dorabiać. Dla przykładu wymiana oleju i filtra wraz z materiałami 1500 a w normalnym warsztacie 450-500
~Fan BMW
Touring 525 d 177KM 130kW
BMW Seria 5 E60
E 60/60 to pasmo niezliczonych i nieoczekiwanych awarii, usterek i wydatków które mogą zrujnować twój budżet. Jestem miłośnikiem marki BMW i zapewniam że era dobrych beemek skończyła się na e46 i e39. To co jest ich następcą to generacja przekombinowanej elektroniki multipleksowej psującej się bez opamiętania w najmniej oczekiwanym momencie. To był najszczęśliwszy dzień - dzień zakupu, piękne czarne E61 525d prowadziło się niesamowicie....