Ocena kierowcy - BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna Facelifting

Zawiedziony, 4 lata temu
Silnik 520d 190KM 140kW
Rok produkcji 2015
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna Facelifting 520d 190KM 140kW 2014-2016 - Oceń swoje auto
Jeżeli chodzi o prowadzenie to naprawdę super ale niestety ilość usterek przeraża i przy jakim przebiegu 60tyś - pękła sprężyna, 68tyś - wymiana wahaczy, wymiana tylnego dyfra stukał, 90tyś - wymiana chłodnicy EGR , pocenie się z pod klawiatury, 100tyś - to jest hit kolor ze skóry dakota z zagłówka się roztopił oczywiście po gwarancji obsługa w serwisie też dramat po każdym przeglądzie czułem się jakby mi coś wykręcili z niego. Mamy dwie takie G.. na stanie i w jednej jak i w drugiej podobne sytuacje. Samochód kupiony od dealera. Ostatni raz kupuję BMW.
Dynamiczny wystarczający do normalnej jazdy nawet w 4 osoby i załadowany.
Nie jest zła ale reakcja mogła by być lepsza
Tak jak pisałem prowadzi się świetnie ale te usterki wszystko zepsuły i to przed 100tyś
OK lakier się rysuje ale nie miałem samochodu w którym się nie rysował.
OK
Tu jest naprawdę wporządku
Działa poprawnie
Mam 190cm wzrostu i jak ustawię fotel pod siebie to na tylnej kanapie jest mało miejsca na nogi
Mam sedana i naprawdę jest cichy przy każdej prędkości
Nie są jakieś kosmiczne jest to moja czwarta marka premium i do zniesienia choć w dwóch wcześniejszych miałem taniej.
Tyle siana za to G.. już więcej nie kupię.
Teraz mam 118tyś i od trzech dni (upały po 30C) samochód sam wydaje sygnały dźwiękowe/klakson :)) dzisiaj jadę na diagnostykę. Pseudo skóra z zagłówka się roztopiła przy upale 25C
Tak jak wcześniej pisałem sprężyna, wahacze 60tyś - to karygodne 90tyś - chłodnica EGR - nie chcieli się przyznać głośno do akcji serwisowej - bardzo słabo Wycieki z pod klawiatury

On - zużycie paliwa dla silnika 520d 190KM 140kW [l/100km]

7,6