Ocena kierowcy - BMW Seria 5 F10-F11 Touring

Jacek, 7 lat temu
Silnik 520d 184KM 135kW
Rok produkcji 2013
BMW Seria 5 F10-F11 Touring 520d 184KM 135kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Jezdze BMW Seri 5 od 94 roku, Jest to moja 4ta Piatka. Jezdzi sie bardzo przyjemnie ale moja wczesniejsza E61 nie wiele odbiegala od F11 jezeli chodzi o komfort - poziom jest porownywalny. Wszystkie auta kupilem uzywane w Niemczech i tez w Niemczech je eksploatuje
Mile jestem zaskoczony Silnikiem, mimo tego ze tylko 2.0 to mocniejsza od mojej poprzedniej E61 252D - lepsza dynamika i spalanie - w cyklu mieszanym 6.6 (Efficient Dynamics)
chcialem Automatic - kupilem niestety zwykla ( taka byla oferta) Automatic polecaja wszyscy testujacy te auto
Uklad jezdny OK
Komfort jest dosc dobry, jedynie czego brakuje to ... schowkow na rozne *******y jak wiecej CD, Okulary, Kubki czy butelki ...
wentylacja w E 61 w trybie AUTO byla lepsza
Przestrzeni jest dosc - nie kleje sie z partnerka lokciami :)
jest ok ale kiedy jest duzy wiatr na zewnatrz to szumi tez przez uszczelki dlatego dociagnalem troszke uchwyty drzwi by lepiej przylegaly do karoseri
Auto godne polecenia, jak ktos pisze ze lipa i kiepskie wykonanie to chyba jest z konkurencji, auto kupilem uzywane z przebiegiem 150 000 km, ostatni przeglad byl przy 148 000 km, jezdzi sie jak nowym, pachnie jak nowy ma dokladnie 3 lata, nowy przeglad w Niemczech bez zastrzezen, nic nie stuka nie puka nie skrzypi - przyjemne komfortowe auto - zaplacilem 15 000€ - Nowe kosztowalo 48 000 € (Mam koppie rachunku) wiec po trzech latach ponizej 1/3 ceny - polecam
Filtr paliwa 20 € - Firma Bosch

On - zużycie paliwa dla silnika 520d 184KM 135kW [l/100km]