Lista ocen BMW Seria 7 E32 (97) - Całokształt

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PP
Sedan 750 i V12 300KM 221kW
Samochód dla tych co lubią komfort przy niekończącej się mocy silnika i nie patrzą na koszty. Dwanaście cylindrów swoje musi spalić, ale wynagrodzeniem jest brak kompleksów na drodze, w każdej chwili dysponujemy dużą mocą i momentem obrotowym. Z drugiej strony poziom bezpieczeństwa doskonały (hamulce perfekt). Wada to koszty duże ilości olejów (silnik, aut.skrzynia biegów) dość drogie filtry oczywiście oryginalne no i paliwo. Ale coś za coś,...
~dolmis@op.pl
Sedan 735 i 211KM 155kW
Ktoś kto nie zaznał przyjemności z jazdy tym "maleństwem" nie będzie wiedział o czym mowa.Za stosunkowo niewielkie pieniądze (ok.20tyś wzwyż) można naprawdę jeździć autem luksusowym o wielkim prestiżu w każdym tego słowa znaczeniu i przede wszystkim niezmiernie komfortowo.a opinie na temat wysokich kosztów utrzymania to zdanie ludzi niedoświadczonych lub mających do czynienia z wyjątkowo nieudanym egzemplarzem.Pozdro dla fanów i miłośników!
~anciew@wb.home.pl
Sedan 735 i 211KM 155kW
byłem posiadaczem pieknej czarniutkiej besti,niestety drzewo stało w nieotpowiednim miejscu,moja wina za szybka jazda,auto niestety do kasacji jest 1,5 roku po wypadku a mnie jeszcze serce boli,ja wyszedłem z wypadku bez szwanku a na blacie było...blat był na moich kolanach.z czystym sumieniem polecam to auto olej zmieniać i dbać bo jest o co rok nie ważny tylko oryginalny przebieg,
~psich1cer
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Wedlog mnie jest idealnie. Auto jest bardzo stabilne. Oferuje niesamowite osiagi, cudowny wrecz komfort podruzowania. Wedlog mnie ma ponadczasowy wyglad zarowno wewnatrz jak i z zewnatrz. Jedyne do czego moze przyczepic sie przecietny smiertelnik to spalanie na ktore niestety w naszym kraju nie kazdy moze sobie pozwolic... a szkoda bo auto jest warte grzechu.
~paweł
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
BMW 730 V8 to piękne i komfortowe auto. Jeżeli kupicie ładnie utrzymany egzemplarz bedzie wam jeszcze długo służył. Najlepiej nie montować gazu V8 kiepsko go znosi, bedzie jeżdzili taniej ale zawsze bedzie was coś wkurzać. Z pewnością nie warto kupować BMW kiepsko utrzymane, zaczną was zjadać koszty napraw. 7 warto kupić jak jest w stanie bardzo dobrym wtesy cieszy oko.
~bmw fan
Sedan 735 i 211KM 155kW
Za niewielkie pieniadze mozna miec naprawde pelen luksus.Moja bejca jest na pelnym wypasie IL (long)nic sie nie psuje wszystko jest sprawne.ma przejechane 200 tys km.Mialem rozne samochody ale zaden z nich nie dorasta do pięt do tej 7.wiecej radosci sprawia mi przebywanie w tym samochodzie niz w domu.Polecam 7 wszystkim ceniacym wygode i komfort i bezpieczenstwo:)
~kubas82
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jak to mowia BMW serii 7 psuja sie tylko raz... Kto wie moze trafi to na mnie. Oznacza to ze wtedy trzeba bedzie wylozyc niezle pieniadze na wszystkie naprawy jakie sie zbiora. Poza czesciami ktore zuzywaja sie naturalnie oraz laniem benzyny/gazu nie wkładam w niego pieniędzy. Oczywiście należy odszukac naprawde zadbany egzemplarz
~Słowik
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
Jeżdziłem w życiu autami różnych marek, ale zawsze najbardziej pasowało mi BMW, kto jeżdził ten wie o czym mówię.Ciężko dziś dostać ładna E32, większość jest w opłakanym stanie, ja szukałem ponad miesiąc, ale kupiłem auto w super stanie z oryginalnym lakierem nie wymagające wkładu finansowego i jestem bardzo zadowolony.
~Wrocek
Sedan 735 i 211KM 155kW
Wspaniałe właściwości jezdne, komfort komfort i jeszcze raz komfort.Jechałem nową nubirą,nową omegą- żadne z tych aut nie moze sie rownac do siodemki mimo ze jest 1989r. Właściwie bezaawaryjne.Niezawodne.Auto na długie trasy.Jeżdzę już 4 lata. Kto miał okazję pojeżdzić to wie w czym rzecz :)
~Maruda
Sedan 730 i 188KM 138kW
bujam się tym już ponad 2 lata. Sam przejechałem ~160000 km a ile on tak naprawdę przekręcił to kto to wie. Silnik 0 problemów, Zawieszenie da się wytrzymać (amory, jakieś końcówki i takie pierdoły). Akumulator wymieniłem bo oryginalny już siadał. Nie zamieniam, no chyba że na młodszy :)