Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E32

kubas82, 14 lat temu
Silnik 735 i 211KM 155kW
Rok produkcji 1991
BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bez porównania do innych marek.
Jak to mowia BMW serii 7 psuja sie tylko raz... Kto wie moze trafi to na mnie. Oznacza to ze wtedy trzeba bedzie wylozyc niezle pieniadze na wszystkie naprawy jakie sie zbiora. Poza czesciami ktore zuzywaja sie naturalnie oraz laniem benzyny/gazu nie wkładam w niego pieniędzy. Oczywiście należy odszukac naprawde zadbany egzemplarz
Posiadam moje auto od sierpnia 2009 roku. Praca silnika na LPG jest znakomita. Tylko coś lekko klekocze ( ale dosłownie minimalnie ). Na benzynie tez super
Posiadam automat. Czasem minimalnie szarpnie, ale to z racji wieku samochodu i pewnie przebiegu. Z chęcia poczytam porady jak należycie serwisować skrzynię automatyczną
Samochodem się płynie. Od sierpnia nie wymieniałem nic z zawieszenia, tj. od 3 miesięcy. Coś zaczyna delikatnie stukać ale to może tylko tłumik ma gdzieś mała dziurę
Szyba czołowa ogranicza widoczność, boczne bardzo dobre, tylna... kwestia dyskusji ( mam lekko przyciemnioną ).
Miejsca w kabinie jak w apartamencie. Bagażnik też pojemny... nawet z butlą gazową
I tu mam kłopot... Od pewnego czasu jedynym grzaniem jest nawiew na przednią szybę. Nie wiem... może filtr kabinowy sie zapchał. Warto często zaglądać. szyby mi parują zatem wnioskuje że powietrze nie ma gdzie uciec... zatem filterek
Pasażerowie z tyłu mogą wygodnie odpocząć. Przód równie wygodny nawet bez podłokietników w fotelach
Cisza, spokój... Silnik 3.5 litra da sie odczuć w długich trasach. Największe buczenie słychać przy prędkości 100 km/h
Zużycie gazu lekka noga, średnia : 14 litrów Miasto : 16 l Trasa : 12 l Dane dotycza spalania gazu.
Zadbane auta nawet ze starego rocznika to długie lata przyjemności. Cena... na niektorych portalach aukcyjnych da sie zaobserwowac mocno wygorowane ceny. Ale sa tez przyzwoici sprzedawcy
Nie mogę poradzić sobie z ogrzewaniem oraz tym, że tylna lampa świeci mniej jasno od drugiej. Bardzo niki koszt wymiany oleju silnikowego - ok. 145 zł
Nie mogę się tu wypowiedzieć. Póki co poza zużywaniem paliwa/gazu nie włożyłem w to auto żadnych pieniędzy od 3 miesiecy poza : - drążek kierwoniczy środkowy + zbi3żność - 500zł - wymiana oleju silnikowego + filtr - 145 zł - komfort jazdy - BEZCENNE

LPG - zużycie paliwa dla silnika 735 i 211KM 155kW [l/100km]

14,7