Oceny BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992

BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992

~Iziaberka, [email protected]
BMW Seria 7 E32
Co tu dużo gadać; jest super!!! Gaz załozyliśmy tylko ze względów finansowych, ale nie polecamy. Szkoda furki i przyjemności z jazdy. Jak mamy przypływ gotówki, to śmigamy na benzynce.
~catman
BMW Seria 7 E32
BMW serii 7 to auto wzudzające powszechne uznanie i zachwyt - ponadczasowy styl, niezawodna mechanika, niezrównany komfort jazdy, wyposażenie przekraczające wymagania najbardziej wybrednych... To samochód dla ludzi, którzy od życia oczekują tylko tego, co najlepsze!
~andrzej
BMW Seria 7 E32
Super auto , mimo swoich lat jest niezmiennie doskonałe , miałęm kilka aut nowszych ale jak kupiłem to BMW odrazu się zakochałęm , każda minuta jazdy tym autem jest bezcenna , poprostu człowiek przenosi się w inny świat :) Mocy jest pod dostatkiem , spalanie też dobre . Kupiłem swoj egzemplarz za 7 tys .euro i nieżałuje . Auto służy wiernie i się nie psuje , niema nawet grama rdzy. Myśle że nigdy niesprzedam tego auta i zostawie go mojemu...
~Przemek, [email protected]
BMW Seria 7 E32
jezeli ktos sie nie stresuje kosztami utrzymania, to jazda tym samochodem to niesamowita przyjemnosc. wersja lang jest moim zdaniem o wiele ciekawsza niz normalna. polecam!
~tomek
BMW Seria 7 E32
co tu duzo mowic - wyjezdzajac z myjni kazdy zwraca uwage. chrom daje swoje
~Bmw735i
BMW Seria 7 E32
Auto niesamowite, fenomenalne, mozna sie w nim zakochac - nie planuje zamieniac go na zadne inne bo nie widze w innych autach niczego wiecej, czego bym potrzebowal. W skrocie: komfortowe, szybkie, bezpieczne, wygodne, nie jest ekonomiczne ale tez nie jest bardzo drogie w utrzymaniu. Mimo, ze 3 razy mnie zawiodla i tak ja kocham i wszystko szybko wybaczam, w koncu to auto ma 18 lat :) To nie jest tanie auto i nigdy nie bedzie - stosunkowo niska...
~Deno
BMW Seria 7 E32
Fantastyczna fura, co tu dużo mówić- jeszcze niedawno jeździł takimi Prezydent a więc świadczy to chyba samo za siebie.
[email protected] / Andrzej z Andrychowa
BMW Seria 7 E32
po VW , oplu ,mitsubishi i VOLVO mażna śmiało powiedziec jest to zdecydowanie dobre auto
~marko
BMW Seria 7 E32
bardzo udany model,inżynierowie bmw spisali się na medal,auto się bardzo powoli starzeje,jak ma lakier w bdb stanie i wypaśne felgi,nie wtajemniczeni przechodnie myślą,że to nowe auto(spotkałem już się z czymś takim)
~kubas82
BMW Seria 7 E32
Jak to mowia BMW serii 7 psuja sie tylko raz... Kto wie moze trafi to na mnie. Oznacza to ze wtedy trzeba bedzie wylozyc niezle pieniadze na wszystkie naprawy jakie sie zbiora. Poza czesciami ktore zuzywaja sie naturalnie oraz laniem benzyny/gazu nie wkładam w niego pieniędzy. Oczywiście należy odszukac naprawde zadbany egzemplarz