Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E32

Deno, 20 lat temu
Silnik 735 i 211KM 155kW
Rok produkcji 1992
BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
Fantastyczna fura, co tu dużo mówić- jeszcze niedawno jeździł takimi Prezydent a więc świadczy to chyba samo za siebie.
Lepsze jest tylko 5,0- sprawdzałem :) A tak poważnie to silniczek jest ekstra, super przyspiesza, elastyczny, lubi wysokie obroty.
Manual jest super, automat u kumpla w takiej samej Bemce za bardzo szarpie ale ogólnie jest precyzyjna i raczej nie zawodna
Układ jezdny jest komfortowy ale dobrze radzi sobie przy szybkiej jeździe pod warunkiem że ma się sprawne amortyzatory z tyłu i oczywiście całą resztę
Do przodu super, do tyłu podczas jazdy ekstra przy parkowaniu jak to sedan, kufra nie widać ale można sie szybko przyzwyczaić natomiast lusterka zewnętrzne są raczej małe ale po wymianie wkładów na asferyczne (dostepne w ASO) nie mam żadnych zarzutów.
Ergonomia jak to w BMW- idealna
Fantastyczna sprawność
Czego chcieć więcej???
Szmer silnika na wyższych obrotach jest wręcz muzyką, nie męczy nawet podczas długiej trasy.
Nie wiem nawet ile pali bo mnie to nie interesuje.
Samochód wart tych pieniędzy
Powyżej normy, z czasem trzeba wymienić siłowniki zamka centralnego czy maski ale to norma w każdym samochodzie.
Jeżeli odpowiednio się traktuje ten samochód (serwisowanie itp.) to można spać (jeździć spokojnie)
BMW Seria 7 E32