Ocena kierowcy - BMW Seria 7 E32

tomek, 17 lat temu
Silnik 735 i 211KM 155kW
Rok produkcji 1991
BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
co tu duzo mowic - wyjezdzajac z myjni kazdy zwraca uwage. chrom daje swoje
silniczek bez zastrzezen, czasem zdarzaja sie problemy ale to raczej drobnostki (znikajacy plyn chlodzacy). jak sie o niego dba i wymienia wszystko jak trzeba, chodzi jak zegareczek. oleju nigdy nie wzial ni grama. a co do przebiegu to na szafie ma 220 tys. ale kto by tyle przejechal przez niespelna 15 lat, na niemieckich autobanach? w zakup od szwajcarskiego dziadka lekarza poprostu nie wierze. a osoby, ktore w to uwierzyly sa dla mnie wyjatkowo niedoje..ne, to takie dodawanie sobie otuchy. moim zdaniem ma spokojnie ponad 450 tys.
automat - jak na swoje lata spisuje sie ok. czasami czuc lekkie szarpniecia, ale jak sie rozgrzeje jest git.
na to niestety trzeba uwazac, nasze drogi sprzyjaja czestym wizytom u mechanika, ale tak jest przeciez z kazdym autem. moja rada - od czasu do czasu - na wszelki wypadek wpasc do mechanika zeby rzucil okiem pod auto. jak sie o to dba to nie ma zadnych niespodzianek.
mimo, ze jesto to duze auto widocznosc bardzo dobra, jedynie bym poprawil lusterka (bo niestety sa plaskie), szczegolnie lewe, bo czasem w nim sie schowa nawe samochod wielkosci Vito.
wieloma autami jezdzilem i jezdze, sa to samochody nowe i w ogolnie nie zamienilbym je na moja bmke (jesli chodzi o ergonomie)
zaparowane szyby? nie w serii 7!
maybach sie umywa :)
przeciez to limuzyna
kupujac mialem instalacje gazowa tzw. na srubke (bez silniczka krokowego) i jezdzac w miare wolno po miescie spalala mi 20l. teraz po zalozeniu sekwencji 15-16l (i ten komfort ze nic nie strzeli, poza tym nie ma porownania - jazda jak na benzynie). w trasie 140-180 spalanie 13 litrow. beznzyna po miescie 14-15 litrow.
co kupisz w tej cenie o takim komforcie? omege 97 rok z lecacymi progami i nadkolami?
to chyba jedyny minus bmw - male pierdoly potrafia dobic.
nigdy w zyciu mnie nie zawiodla

LPG - zużycie paliwa dla silnika 735 i 211KM 155kW [l/100km]

16,0