Lista ocen BMW X3 E83 (120)

~maciekgt@wp.pl
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Dla 4 osobowej rodziny super autko, ekonomiczne, rozmiar w sam raz i na miasto i na trasę i w średni teren. No i ta niezawodność najwyższa w segmencie (test Decra)
~TG
SUV 2.0d 150KM 110kW
silnik 2,0d nowy model produkowany od końca 2007 roku 177km auto mojej żony ( nie wiem dlaczego niemożna go wybrać na tej stronie) dodam ze jeździłem również 2,0d z 150km silnikiem i różnica jest kolosalna!!!, przede wszyskim kultura pracy , malo kto wsiadajac do tego samochodu byl wstanie odróżnić czy to jest diesel czy bezyna (strasznie cichy) czego niemożna powiedzieć o mułowatym i głośnym starszym 150km silniku ,niby mała różnica km... (Silnik)
~Łukasz
SUV 2.0d 150KM 110kW
Mimo małego silnika potrafi dać frajdę z jazdy. Rewelacyjny pojazd, dokładnie taki jakiego szukałem. Wygodnie, ale twarde zawieszenie nie każdemu przypadną do gustu. Duży prześwit nie ma wpływu na jazdę w trasie, auto trzyma sie drogi znakomicie. Mimo stosunkowo dużej masy, bardzo dobre hamulce!
~Adam Marek
SUV 2.0d 150KM 110kW
Jeśli ktoś spodziewa się komfortu i ciszy przy szybkiej jeżdzie na długich trasach to X3 nie jest dla niego. Autko świetnie sprawdza się zimą, na górskich i krętych drogach (opony zimowe). Przy tej masie, silnik wyjątkowo oszczędny i dynamiczny.
~w111
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
To auto to rakieta! Niepozorne, przestronne. Bardzo mocne i jednocześnie całkiem ekonomiczne.
~ZT
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Jednym słowem: REWELACJA! 6 cylindrów w rzędzie naprawdę rzuca na kolana swoją kulturą, a dwie turbiny robią cuda. Z tym silnikiem to katapulta na kołach. Z taką lekkością jeszcze żaden samochód w mojej karierze nie przyspieszał... oczywiście niezależnie od prędkości. (Silnik)
~dyloo
SUV 2.0d 150KM 110kW
Kocham ten samochód i uważam że jest to najlepsze auto jakie miałem w życiu (to nie tylko moja opinia). Polecam gorąco. I niech mi tam Top Geary nie opowiadają bzdetów że jest to porażka BMW. To fantastyczny samochód - nie do jazdy na czas po lotnisku i nie do jazdy po błotach Szkocji - ale normalny samochód z bardzo dobrymi osiągami z napędem 4x4 dla rodziny, na narty, nad jezioro i po mieście. Mniamniusi po prostu ! Głaskam go co wieczór w...
~Min
SUV 3.0 d 218KM 160kW
Bardzo fajne auto. Mocny silnik. Napęd na 4 koła rewelacja. Pewne prowadzenie. Umiarkowane spalanie. Dużo miejsca z tyłu i przodu. Dobra widoczność. Solidne auto. Rzadko się psuje.
~jaki
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Juz chyba czas na napisanie paru zdan, uzytkuje od 2 miesiecy. Moja zakupiona zostala Niemczech jakos uszkodzona...tj zepsute turbiny. Okazalo sie ze zsunął sie wężyk podcisnienia i auyo ożyło. Silnik jest niesamowity, 6.6sek do 100km rozklada nie jedno sportowe auto na swiatlach. Mimo ze to rodzinny Suv :) Jesli chodzi o zawieszenie to nie ma co ukrywac, nie jest to limuzyna. kiedy jedzie sie po nierownosciach trzeba byc przygotowanym ze...
Dziennik kosztów dla BMW X3 E83
8,7
10,6
12,2
~kris italia
SUV 3.0 d 218KM 160kW
Auto kupiłem w 2012 roku przy przebiegu 196.000 km. Ma automatyczną skrzynię 6-biegów. Wersja Futura z bardzo bogatym wyposażeniem. Miałem trochę obaw o przebieg oraz po raz pierwszy kupowałem auto tej marki.Po trzech latach ekspoatacji i 150.000 km tym autem mam już na jego temat wyrobioną opinię. Auto ekspoatuje we włoszech i tam je kupiłem z salonu bmw.