Ocena kierowcy - BMW X3 E83

rafpifpaf, 10 lat temu
Silnik 2.0d 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
BMW X3 E83 2.0d 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Jazda tym autem to prawdziwa przyjemność. Nie mogę wciąż uwierzyć w brak awarii, leję paliwo i jeżdżę. 280 tyś i nic się nie dzieje Naprawdę polecam.
Układ elektryczny : podgrzewanie fotela kierowcy- duze koszty naprawy
8mio letnie już auto serwisuję regularnie w nieautoryzowanym serwisie. i nic więcej nie muszę robić
skrzynia precyzyjna
X Drive to fenomen! wjeżdżam pod stromą zaśnieżoną górę jak bym miał łańcuchy na kołach. Sąsiad i jego Q7 patrzą i nie wierzą
siedzi się wyżej więc widoczność zawsze bedzie lepsza niz w osobówce. polecam jednak czujniki parkowania przynajmniej z tyłu
bez uwag
ok
to nie jest duze auto. 480l bagażnika. Miejsca tyle co w małym kombi. 4o osobowa rodzinka daje radę.
chyba każdy liczy się z tym że części nie będą tanie jak do VW czy Opla. ale nie ma z tym tragedii.
po 280tyś Km przedni fotel juz słabo wygląda poza tym jakość wnętrza BDB. zawieszenie orginalne już 8my rok. Naprawdę pancerne auto
250tys Km. awaria sterownika X Drive - 2tyś zł 280tyś Km padło podgrzewanie fotela kierowcy , zatarła się tylna wycieraczka
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0d 150KM 110kW [l/100km]