Lista ocen BMW X3 F25 SUV (37) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Doskonały samochód - szybki kiedy trzeba, oszczędny mimo dużej masy, doskonale trzyma się drogi przy wyprzedzaniu a jednocześnie bardzo komfortowy, wielkość optymalna, przynajmniej dla mnie, cztery osoby dorosłe jedzie w komfortowych warunkach, duży bagażnik, jednocześnie nie za duży na miasto (ale obowiązkowe co najmniej czujniki cofania)
~Rafal
SUV 3.0 35d 313KM 230kW
Auto ma już ponad 200tyś przebiegu i (odpukać) dalej jeżdzi i wygląda jak nowe. 313 koni sprawia, że przyjemnie się nim jeździ. O dziwo nie zachęca do szaleństw, sama myśl posiadania takiej mocy uspokaja i gdy się chce wyprzedzić można to zrobić w każdym momencie.
~Michał
SUV 2.0 20i 184KM 135kW
Najlepsze jakie miałem. Komfortowe auto premium. Bardzo rodzinne, ale z zacięciem sportowym. Dużo miejsca, bezpieczeństwo, wysoka pozycja. Silnik rewelacja, cieszę się, że wyłamałem się z tłumu i wziąłem benzynę zamiast diesla. Poniżej piszę dlaczego :-)
~Czacha
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Przesiadłem się z Outlandera i jest trochę klaustrofobicznie, szczególnie dla tych z tyłu. Bagażnik reklamowany jako największy w klasie to największe rozczarowanie - bez rozłożenia siedzeń jest płytki (brak przesuwanej kanapy robi swoje)
~mol
SUV 3.0 35d 313KM 230kW
generalnie swietny samochod z jedna powazna usterka elektryczna. wada fabryczna, ktora ujawnila sie po okresie gwarancyjnym. podobno w obecnych modelach usterke wyeliminowano. bardzo drogi serwis i czesci w oficjalnych serwisach BMW.
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Świetny samochód, polecam. Bardzo dynamiczny i ekonomiczny zarazem silnik, świetna skrzynia biegów. X3 prowadzi się zaskakująco dobrze, podobnie jak zwykły sedan. Czy kupiłbym drugi raz? Na pewno, choć może z większym silnikiem.
~Czacha
SUV 2.0 20d 190KM 140kW
Po pierwszej X3-ce myślałem, że kolejna będzie krokiem naprzód - jest na odwrót. Coraz bardziej przebija się tania masówka a radość z jazdy skutecznie zabijają pomysły typu "eco"
~Wojtek
SUV 3.0 30d 258KM 190kW
Polecam - wychodzę z założenia że ngdy nie kupię samochodu z podstawowym silnikiem i to auto to potwierdza - silnik jeśli chodzi o osiągi i spalanie według mnie optymalny dla tego samochodu.
~Kuba
SUV 3.0 28i 258KM 190kW
Mega auto! Bardzo dużo miejsca z tyłu. Potrzebowaliśmy go aby robić filmy dla dorosłych na koncie mojej BYŁEJ dziewczyny możecie te filmy zobaczyć na jej lnsta @aprobowana

Usterki BMW X3 F25

BMW X3 F25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
SUV 3.0 28i 258KM 190kW
Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Duży plus że można założyć lpg. W miarę cichy wygodny powyżej 150 robi się głośniej. Przez rok czasu wymiana tylko eksploatacja.
BMW X3 F25 SUV