Oceny BMW X6 – wybierz generację

Najnowsze oceny BMW X6

~Marek
Crossover xDrive30d 258KM 190kW
BMW X6 F16
Auto rewaelacyjane !. Prowadzenie powala. Na zakrętach trzyma się jak przyklejone na 20" felgach. Pomimo ze jest to Silnik 30d przyjemność z jazdy jest ogromna. Dźwięk w H&K super. Czysto dynamika dobra. Jakość materiałów też bez zarzutu. Auto nie robi takiego wrażenia aż do momentu jak się nim nie przejedziesz bardziej dynamiczne. Wielki słoń z wyglądu a w czasie jazdy zwinny jak puma. Wahałem się przed zakupem Macan, XC90, X5, Q7,MB GLE...
~gool
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
BMW X6 E71
Swietny samochod , laczy w sobie wiele cech ktore przynajmniej dla mnie sa niezwykle wazne -np doskonaly silnik, przeniesnienie napedu -wzorcowe/wczesniej jezdzilem audi/,wysoko zawieszony, naped 4X4 Wbrew opinii niektorych dziennikarzy sporo miejsca z tylu/chyba ze masz w rodzinie wielkoludow/, mnostwo miejsca z przodu. Zawieszenie - sprezyste ale komfortowe, przechyly - nieodczuwalne.Mam to auto na "normalnych oponach" tj 255/55-19'Podobno...
~Lucas
BMW X6 F16
Decyzja nad zakupem tego modelu była wyjątkowo trudna ze względu na stereotypową opinię jaka ciągnie się za tym modelem BMW.... jednak po pierwszej jeździe próbnej można się zakochać w tym aucie na bardzo długo.
~krzysztof_bojanowski2
BMW X6 F16
Chce się nim jeździć. Dynamiczny mimo swoich gabarytów silnik daje radę. Nic nie skrzypi, skrzynia działa bardzo dobrze łopatki przy kierownicy użyłem 1 raz z ciekawości i odpuściłem są bez sensu przy tej skrzyni. Zawieszeni raczej sportowe choć nie jest jakieś super twarde. Opony runflat 20 cali jednak dają o sobie znac i nie jest to auto w stylu pneumatycznych poduszkowców.
~Jan
BMW X6 F16
Bardzo dobry , przestronny samochód o dużym bagażniku, nie zastanawiasz się czy kogoś wyprzedzać - po prostu go omijasz...Nie ma problemu , gdy ktoś dodaje Ci gazu gdy go wyprzedasz :) . Jedyny minus - trudno się nim manewruje na parkingach centrów handlowych
~iKondzio
Crossover xDrive50i 450KM 331kW
BMW X6 F16
Autem trzeba się przejechać, pojeździć, po oglądać, po siedzieć, po macać... Nie da się tego wprost opisać, jest to owoc świetnej pracy BMW. Parę lat temu myślałem, że E71 jest wspaniałe. Teraz ma godnego następce.
~Pas
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
BMW X6 E71
Jeżdzę tym autem piec lat i mimo pewnych zastrzeżeń nadal go lubię.NIe jest mocno eksploatowany i mimo upływu czasu oraz przebiegu zachowuje dobrze swieżość.Irytujace drobneniedomagania trzaski w kabinie(gaśnica) awarie kabla do kamery cofania dwukrotnie,wlewanie sie wody do bagażnika przy jego otwieraniu.bez poważniejszych napraw.
~Bartek
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
BMW X6 E71
Oczywiście auto warte swojej ceny , w środku materiały z najwyższej półki , bardzo dobre prowadzenie , zawieszenie świetne na polskie drogi , ma wiele bajerów w środku co daje frajde z ich używania , z zewnątrz auto świetnie wygląda i przykuwa uwage , nawet jak jade nim na myjnie to ciesze się jak dziecko:) wprawdzie to auto mojego ojca ale często go używam i jest rewelacyjne.
2,6
~Kyza
Crossover xDrive35i 306KM 225kW
BMW X6 E71
Straszliwie drogi gadżet, przesycony bezużyteczną elektroniką, kamerami, komputerem z menu nie do opanowania. Jak wychodzę z tego cuda to boli głowa. No i z rury brzmi jak stary trabant. Napęd 4x4 wcale nie znaczy że wykopie się z zaspy jak terenówka raczej kręci kółkami, które są w powietrzu. Ogólnie jam masz inny samochód to można to kupić i postawić do garażu fajnie wygląda.
~Sebastian
Crossover xDrive35i 306KM 225kW
BMW X6 E71
Super auto , bezpieczne , zapewnia super osiągi , komfort jest wrecz cudowny , podrużuje z żoną i dwójką dzieci i jest bardzo komfortowo. Auto dość drogie w zakupie ale wydaje mi się że za 3 magiczne litery zapłaciłbym każde pieniądze.
BMW X6