Oceny BMW Z3 Coupe

Najnowsze oceny BMW Z3 Coupe

~d-lipski@o2.pl
Coupe 3.0i 231KM 170kW
BMW Z3
Mój samochód to z3 coupe 3.0 z 2000r. Ogólnie kawał dobrej bryki, robi wrażenie na każdym, silnik daje sporo emocji, zawieszenie i prowadzenie jest wyborne, na prawdę doskonałe. W zasadzie najlepszy element całego samochodu. Skrzynia brutalna z resztą jak pozostała część samochodu, drzwi chodzą topornie, wsteczny to tragenia &$%*(@!. Dużo frajdy z jazdy, odgłosy silnika powalające na kolana. Widoczność pomińmy temat , wnętrze świetnie...
BMW Z3
Jest to samochód inny dla ludzi innych. Nie jest specjalnie wygodny, ekonomiczny, ale ma to coś. Za każdym razem gdy do niego wsiadam „gęba” mi się cieszy bo właśnie ma to coś czego współczesne samochody nie mają i już raczej nigdy nie będą miały.
~Tomek
BMW Z3
Mój samochód to Coupe z 1999 roku. Z3 w tym nadwoziu zawsze było moim marzeniem ze względu na unikalność i niepowtarzalny wygląd. Po latach udało mi się je zrealizować ;) A teraz co do autka: powiem tak - nic się nie rozczarowałem. Jeździ super, jest zwinny, skręca jak marzenie.
~GREG
Coupe 3.2 M 321KM 236kW
BMW Z3
mam to auto juz 2 lata mimo ze pali 15 w miescie bo ma 321 konny silnik nie zamienil bym na zaden inny chyba ze bmw Z4 to jest godny nastepca kocham to auto , a sposob w jaki sie je prowadzi w zakretach poprostu rewelacjia nie da sie tego opisac polecam warto miec takie auto napewno go nie sprzedam zajezdze je na amen
~Elektro wypożyczalnia
Coupe 3.2 M 321KM 236kW
BMW Z3
Problemy z vanosem i luzem na 1 tłoku wymiana panewek i nakrętek bo można zniszczyć cały silnik (Silnik)
~elej
idealne dla mężczyzny
~AREK
Coupe 3.0i 231KM 170kW
BMW Z3
COS WSPANIALEGO. POECAM PERFECKT AUTO DO JAZDY BOKIEM (Silnik)
~piotrek
BMW Z3 Coupe