Oceny BMW Z3 Coupe

Oceny BMW Z3 Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny BMW Z3 Coupe

Coupe 3.0i 231KM 170kW
BMW Z3
Mój samochód to z3 coupe 3.0 z 2000r. Ogólnie kawał dobrej bryki, robi wrażenie na każdym, silnik daje sporo emocji, zawieszenie i prowadzenie jest wyborne, na prawdę doskonałe. W zasadzie najlepszy element całego samochodu. Skrzynia brutalna z resztą jak pozostała część samochodu, drzwi chodzą topornie, wsteczny to tragenia &$%*(@!. Dużo frajdy z jazdy, odgłosy silnika powalające na kolana. Widoczność pomińmy temat , wnętrze świetnie...
~Tomek
BMW Z3
Mój samochód to Coupe z 1999 roku. Z3 w tym nadwoziu zawsze było moim marzeniem ze względu na unikalność i niepowtarzalny wygląd. Po latach udało mi się je zrealizować ;) A teraz co do autka: powiem tak - nic się nie rozczarowałem. Jeździ super, jest zwinny, skręca jak marzenie.
~GREG
Coupe 3.2 M 321KM 236kW
BMW Z3
mam to auto juz 2 lata mimo ze pali 15 w miescie bo ma 321 konny silnik nie zamienil bym na zaden inny chyba ze bmw Z4 to jest godny nastepca kocham to auto , a sposob w jaki sie je prowadzi w zakretach poprostu rewelacjia nie da sie tego opisac polecam warto miec takie auto napewno go nie sprzedam zajezdze je na amen
~Elektro wypożyczalnia
Coupe 3.2 M 321KM 236kW
BMW Z3
Problemy z vanosem i luzem na 1 tłoku wymiana panewek i nakrętek bo można zniszczyć cały silnik (Silnik)
~elej
idealne dla mężczyzny
~AREK
Coupe 3.0i 231KM 170kW
BMW Z3
COS WSPANIALEGO. POECAM PERFECKT AUTO DO JAZDY BOKIEM (Silnik)
~piotrek
~Rodzyn- W-WA