Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny BMW Z4 – wybierz generację

Najnowsze oceny BMW Z4

~tomek
BMW Z4 E85
fantastycznie wykonany samochod. ergonowmia wygoda przyczepnosc niezawodnosc. od dnia zakupu do dnia sprzedazy zawsze banan na ustach. objezdzilem cala europe. nigdy mnie nie zawiodl.
~Dagmara [email protected]
BMW Z4 E85
Zdecydowanie poprawilabym wnetrze auta. Jezeli chca wiedziec jak sie robi wnetrze auta to powinni isc do Audi po porade. Wyglada troche tanio jak na BMW.
~maciej - poznań
BMW Z4 E85
Jestem bardzo zadowolony, choć uważam że aut nie nadaje się nanasze drogi (czytaj dziury). Bardz szybki i dynamiczny. Mało wygodne siedzenia
~Podpis
Roadster sDrive23i 204KM 150kW
BMW Z4 E89
Nie nadaje się na nasze drogi. Solidne auto, zrobione lepiej, niż masówka. Jednak nie tak dobre, jak mogłoby się wydawać. Płacenie za dziedzictwo i wizerunek marki w tym przypadku jest jednak, pomimo tych niedociągnięć, całkowicie i w pełni uzasadnione.
~maximilian
BMW Z4 E85
To jest roadster i nie mylic ze zwyklym cabrio dla wygody. Bardzo twarde, sportowe auto, ktorego glowna zaleta jest mocny silnik, ladny design i cabrio. Nie ma sensu kupowac go w wersji z dachem (coupe) i malym silnikiem...
~jayzet
Cabrio 2.5 si 218KM 160kW
BMW Z4 E85
doskonałe prowadzenie znakomity dźwięk i osiągi nieprzeciętny wygląd prestiż marki korzystna cena wersji roadster
~Carmen
BMW Z4 E85
ciekawe auto, inne niz pozostale, dosc szybki i elastyczny, latwe w obsludze nawed dosc wielki bagaznik jak na takie auto,no i cala przyjemnosc jazdy kabrioletem
~zbjac
BMW Z4 E85
Autko używam głównie na panienki i lecą na to cacko jak muszki do g......
Dziennik kosztów dla BMW Z4
12,2
~Kamil
BMW Z4 E85
Nie jest to auto dla osób ceniących komfort i luksus, ale frajda z jazdy jest nieziemska!
~Z4 Wlkp.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
BMW Z4 E85
Samochodzik rewelacja! Służy mi jako odskocznia i można nim trochę poświrować. Obecnie jest to 3 auto w rodzinie. Nie wyobrażam sobie tym samochodem jeździć na co dzień oraz zimą. Posiadam też motocykl i powiem szczerze że od momentu jak kupiłem Ztke motocyklem jeżdżę znacznie rzadziej. Mimo tego że Ztka jest z 2003 roku to wygląda jak pojazd nie z tej epoki i przykuwa spojrzenia dosłownie wszystkich. Roadster, wolność i dosłowny wiatr we...
BMW Z4