Oceny Cadillac Escalade III 6.2 V8 409KM 301kW od 2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Cadillac Escalade III 6.2 V8 409KM 301kW od 2007

~Serwisant
Cadillac Escalade III
Zobaczcie te dwa komentarze na początku... Przerysowany, kiczowaty, jakieś krowy Milki itp... to są fani Porsche i innych niemieckich vagenów... Ludzie kupując Porsche za 900 000zł które przejedzie raptem 80 tys. km i po silniku (wiem co mówie pracowałem w serwisie X) A mówicie o aucie luksusowym tanim w porównaniu do Porsche które przejedzie 500 000 km na gazie! i więcej że jest złe bo kiczowate itp. Ręce opadają... Ludzie myślcie trzeźwo......
~Aleksander
Cadillac Escalade III
Najkrócej ujmując mocarny kolos. Użytkowałem model ESV(5,62m) w wersji wyposażeniowej Platinum(pełna opcja). Auto przykuwa wzrok gdziekolwiek się pojawi(nawet na słynnej Goethestrasse we Frankfurcie). Auto jest wielkie, ciężkie, dużo pali, parkowanie w mieście graniczy z cudem(zwłaszcza wersja ESV) ale mimo tych wad jest cudowne i daje masę frajdy z jazdy.
~Marek
Cadillac Escalade III
naprawde rewelacyjny samochód. Wygodny, doskonałe przyspieszenia, przepieknie pracujący silnik, jak na swe osiagi bardzo oszczędny. Wady? kiepska widocznośc do tyłu, gabaryty nie ułatwiajace parkowania.
~Marcin
Cadillac Escalade III
Jeżdziłem wieloma autami ale komfort jaki daje Escalade jest niespotykany. Autem się ołynie, jedzie się niezwykle dostojnie.
Cadillac Escalade III
Jedyny w swoim rodzaju, trzeba się przejechać i napewno będziesz go chciał w moim przypadku chciała :)
~sq5lnk
Cadillac Escalade III
Ciche wygodne bezpieczne i ma odpowiedni silnik czy cos tzreba jeszcze
~Jasiek
Cadillac Escalade III
Wybiera wszystko doskonale, pneumatuczne zawieszenie i zadne inne. Cisza na polskich dziurawych drogach. Na zakretach nie szalejemy ale auto zostalo stworzone do wolnej jazdy i wkurzania sasiadow. (Układ jezdny)
~eryk
Cadillac Escalade III
Zużycie paliwa w tym samochodzie dla mnie nie jest najważniejsze ,miałem poprzedni model i sporo palił ale w zamian daje wielka frajdę z jazdy i jest praktycznie bezawaryjny , części tanie jak do Fiata , serwis znośny . W trasie jadąc do 130 km/h pali około 13L , jadąc do 100 km/h spokojnie mieści się w 12L samemu trudno mi w to uwierzyć , ale jak się przyciśnie (nie mam blokady) 180-220 km/h spokojnie dochodzi do 20L . Miasto około 18L , mam... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~sq5lnk
Cadillac Escalade III
Jak na taką wagę auta to silnik z zapasem odpowiednim 403KM ! (Silnik)
~szymon
Cadillac Escalade III
ogólnie bardzo dobra tylko z do tyłu lipa:( ale ma sie parkotronik:) (Widoczność)