Ocena kierowcy - Cadillac SeVille V

Silnik 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Rok produkcji 1998
Cadillac SeVille V 4.6 i V8 32 305KM 224kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : to jest to
Układ hamulcowy : wpisałem te usterki bo pola nie chcą być puste
Układ elektryczny
Zawieszenie
dla mnie 4z plusem bo liczę że kiedyś znajdę jakieś auto któremu dam 5
Silniczek to jest właśnie to za co uwielbiam to auto,niby spokojny bujający się na poprzecznych przeszkodach emerytowóz ,ale jak się człowiek zdenerwuje na innych użytkowników drogi to wciska gaz i bez ryku z pod maski odjeżdżamy w dal.
daję 5 bo wcześniej miałem audi a6 w automacie i brakło by dolnej skali dla a6
co kto lubi ale ja właśnie lubię takie zawieszenie a nie jak w bmw , bo nasze drogi nie nadają się na sportowe jazdy więc przyjemność posiadania utwardzonych zawieszeń nie ma dla mnie znaczenia
jest ok , ale nie jest to autobus
dla mnie wszystko tam gdzie trzeba jedynie przyciski komputera powinny być inaczej rozmieszczone
jak się dba żeby nie zawilgotło auto w środku to jest super
z przodu 5 z tyłu 4- i dziwi to patrząc na wielkość auta szerokość z tyłu rewelka ale gdzie wyciągnąć nogi
to jest właśnie to ,jak już coś słychać to nie silnik a szkoda
oj to jest niestety 4,6l i to z kraju gdzie przez wiele lat nikt na to nie zwracał uwagi. ale jak chcesz jezdzić spokojnie to da się znieść, byle nie miasto
w tym segmencie klasowym jest sporo aut ale jeżeli dobrze poszukamy i kupimy nie pogniecionego caddi, to jest to naprawdę dobra alternatywa s,a8,bmw7,itd..
ludzie boją się tej marki ale powiem jedno jak dbasz tak masz, niczym nie odbiega od innych aut, trzeba tylko pilnować oleju skrzyni i silnika. słyszałem natomiast od innych użytkowników że w trakcie bardzo intensywnej eksploatacji (ostra jazda- wysokie obroty) przepalają się uszczelki pod głowica toteż ważne jest pilnowanie poziomu płynu chłodzącego.A wracając do innych aut to znam takie które tylko żyją legendą bezawaryjności poprzednich modeli
poważnych usterek czyli takich które zmusiły by mnie to natychmiastowego i bezwarunkowego zjazdu do warsztatu nie było

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.6 i V8 32 305KM 224kW [l/100km]

15,2