Lista ocen Chevrolet Alero (21)

~Grzesiek S.
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
minał rok a ja nadal cieszę się z jazdy samochód nietypowy mozna powiedzieć ze wyróznia sie z tłumu. Nie ma szans pomylić sie na parkingu:) ogolnie stosunek ceny do "przyjemności" posiadania takiego samochodu idelany oczywiście mam świadomość ze ten samochód to amerykańskia klasa sreddnia ale mi na Polskie warunki w zupełności wystarcza
~Błażej
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Dokładnie to ja mam Oldsmobile Alero, ale to dokładnie to samo tylko robione na rynek amerykański. Jak widac z oceny poszczególnych kategorii, Nie sprawia żadnych problemów, a jedynie daje przyjemnośc z jazdy.
~moto210
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Ogólnie auto polecam i do miasta i na trasę.W miarę żwawe i szybkie i nie drogie w utrzymaniu.Wszyscy co mówią,że trzeba dużo płacić za podstawowe części eksploatacyjne są w dużym błędzie.No i mało "chodliwe"więc części z niego nie giną na parkingach.
3,8
~ziutekbp
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
są może lepsze samochody, tańsze w eksploatacji, prostsze w utrzymaniu, szybsze, ale do alero chce się wsiadać. auto dla człowieka, który ma klasę a nie kasę
~Tomasz Ogorzelski
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Miłe zaskoczenie. Swietna praca na niskich obrotach. (Silnik)
~jumak
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Idealny silnik dla ludzi "myslacych". Pozwala zarowno na ekonomiczna jazde jak i na bardzo dynamiczne przyspieszenia dziki plaskiemu momentowi obrotowemu. Doskonała elastycznosc. (Silnik)
~Rafał
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
samochód bezawaryjny 1999 r prod- oprócz wymian olejów i filtrów nic się nie dzieje wygoda olbrzymia radośc z jazdy tez wygoda jak w limuzynie przyspieszenia i osiągi doskonałe
~trzyklapsy@gmail.com
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
jak na 4 biegi sprawuje się nader dobrze - zrzuca kiedy ma zrzucić, a przy spokojnej jeździe dba o niskie obroty i ekonomike jazdy (Skrzynia biegów)
~marek solski
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
tak naprawdę mam automat ! tutaj z listy nie można było wybrać automatu. Skrzynia spisuje się naprawdę dobrze - żadnych problemów. (Skrzynia biegów)
4,1
~alero
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
2400cm3, R4 16V, 141KM elastyczny w całym zakresie obrotów. (Silnik)