Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback (101) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BENNY
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Tutaj wielki plus. Ogrzewanie działa niesamowicie szybko i jest niesamowicie ciche. Na 4 poziomie owszem, słychać je, ale w porównaniu z innymi samochodami tego segmentu jest naprawde bardzo dobrze. Cieplutko w aucie jest już po paru minutach, mimo że np. dopiero co wyjechaliśmy z garażu i silnik nie zdążył się aż tak zagrzać. Naprawde ogromy plus za to :)
~Kermit The Frog
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Ogrzewanie niestety zaprzągnięte z GM.. W Tico, Nexii i innych ciepłe powietrze wiało już po 3-5 min. przy mroźnej zimie. Aveo potrzebuje ok. 8 min. żeby można było odczuć jakiekolwiek ciepło. Wielki plus za ciszę podczas pracy.. dopiero najwyższy bieg nawiewu działa głośno. Nie miałem jak dotąd problemu z zaparowanymi szybami.. w 1-2 min. problem znika.
~MIAZGULA
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Ogrzewanie w zimie słabo daje , klima w lecie długo schładza, w trasie nie przeszkadza to poniewaz po ok 15 km jazdy w upale temperatura w środku jest optymalna, niestety jak się pokonuje krótkie dystanse to trwa to zbyt długo. Plus bo sie nie przeziębiłem nigdy co zdarzało się w innych samochodach
~svende
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Mam tylko nawiew- brak klimy. Niby OK, ale: jak pada deszcz to jak się ustawi nawiew na kabinę to paruje przednia szyba, jak na przednia szybe to boczne i tył. Nawiew lubi łapać drobne listki, noski od klonu itp syf. Zimą przy częstym uzywaniu nawiewu na przednia szybę mam w srodku duzo piasku.
~Born
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Tutaj trudno cos zepsuc. Nie mam klimy, rade sobie daje, nie mam powodow do narzekan, daje 5 Nalezy podkreslic obecnosc osobnych, stalych nawiewow na szyby boczne przednie (choc ich skutecznosc budzi moje watpliwosci, lepiej jest jednak ustawic wiekszy, boczny nawiew na szybe).
~Remigiusz
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Wystarczająco wydajne ogrzewanie, auto nagrzewa się szybko. W lecie klima działa dość dobrze, rzadko używam ze względu na alergię jednak nie jest poziom nowych aut. Jednak jest i spełnia swoją funkcje. Szyby nie parują i tutaj jest również duży plus.
~matompra@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
wydajny nawiew i nie można się przyczepić, wentylator pracuje cicho i wydajnie, natomiast w mojej wersji nie przewidziano filtra przeciwpyłkowego, ale znalazłem patent więc jakoś sobie radzę
~glt882000@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
zaczela sie pierwsza zima i widze ze slabo grzeje,malo to ze slabo to jeszcze nierownomiernie a zaparowane szyby to jego specjalnosc wystarczy troche deszczu 3, 4 osoby w aucie i kara boska, szkoda gadac
~Arni
Hatchback 1.4 i 16V 94KM 69kW
Jak na razie ok, nie jestem zwolennikiem zbyt mocnej pracy klimy wiec wentyluje sie przy otwartych oknach, poza maistem oszczędnie czasami wyłączam - no ale jeszcze zima przed nami to sie zobaczy.
~Abe
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Klimatyzacja manualna nie daje rewelacyjnych efektów, bo albo za zimno albo za gorąco. W zimie nawiew na przednią szybę - extra. Chwila moment i już wszystko widać.
Chevrolet Aveo T200 Hatchback