Lista ocen Chevrolet Aveo T250 Sedan (40) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Na oryginalnych amortyzatora straszliwie bujało. Zamontowałem komplet 4 KYB'ów, sprężyny Killstein'a, i jest bardzo... w porządku. Jest to mimo wszystko samochód z dość wysoko położonym środkiem ciężkości, na małych kołach więc nie ma oczekiwać niewiadomo czego, ale nie jest najgorzej. Niestety części, pomimo, że tanie jak barszcz, są zrobione w dużej mierze z papieru. Łączniki stabilizatora można wymieniać z olejem, a i ostatnio okazało się,...
~pablo
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Do spokojnej jazdy OK. Dość miękkie zawieszenie jest nawet komfortowe na dziurawych drogach. Wychodzi to niestety w zakrętach - samochód co prawda długi czas trzyma się na obranym kursie ale mocno się przechyla i wychodzi przodem przy dynamicznej jeździe. Wspomaganie działa odpowiednio, nie za lekko nie za mocno a hamulce w moim odczuciu są bardzo dobre jak na osiągi samochodu. Edit po 3 latach: po 50 tysiącach w zawieszeniu i hamulcach nic...
~mk
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
2-razy wyważane koła po zamianie letnich opon na zimowe, 3-razy wyważane koła po zamianie z zimowych na letnie, ale może trafiałem na partaczy - 80km/h - 120km/h drżała mi kierownica a opony nówki. W końcu sie udało. Nie wskazana szybka jazda po poziomych hopkach na uliczkach osiedlowych coś wali w przednim zawieszeniu, że strach.
~ixel
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Dalem ocene 2 a nie jeden poniewarz sadze ze skrzynia moze jest dobra ale sterowanie nia - kiepskie. Pierwsze doswiadczenia negatywne, pozniej idzie sie przyzwyczaic ale to nie dziala tak jak powinno.
~jar766
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Doskonale wybiera wszystkie nierówności drogi. Ciche , komfortowe i dośc miękkie, a mimo to na zakretach zachowuje sie całkiem neutralnie i nie przechyla sie zbytnio na boki.
~rq
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Szału nie ma ale kupując auto z tego segmentu było to wiadome od początku wiec na nic więcej się nie nastawiałem - miał być tani w eksploatacji
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Nie jest to samochód, który jeździ jak po szynach, trzeba panować nad tym co się dzieje, ale nie jest to trudne i samochód dobrze się prowadzi.
~Mar78
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Układ jezdny jest dobrze dobrany. Samochód prowadzi się pewnie i nie traci się nad nim kontroli nawet w sytuacjach \"niestandardowych\"
~Alfa
Sedan 1.2 i 72KM 53kW
Przy szybszej jeździe na zakrętach odczucie jakby tyłem chciało zarzucic, trzeba zachowac czujnośc, gdy jeżdżąc poprzednim autem robic tego nie musiałem.

Chevrolet Aveo T250 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomas
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
dość komfortowy pracuje cicho zawieszenie dość miekkie, nadwozie pzechyla sie jadąc szybciej w zakrętach ale w normie zresztą to nie auto sportowe :)
Chevrolet Aveo T250 Sedan